To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

TEST CIĄŻOWY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

isllandia
jakiej firmy testy polecacie?
isllandia
podbijam pytanie, może przyda sie w tym cyklu
Ewelinek
dla mnie AMIL jest the best icon_smile.gif
Zelda
PRETEST
malgosia0023
robiłam pre test,ouik-a(z dzidziusiem),amil,bobo,clear.Wszystki ok,bo wyszły tak jak chciałam
Uleńka
u mnie pretest nie wykrył ciązy chociaż była natomiast test amil pokazał od razu dwie kreski
isllandia
niestety sie nie przydal ale dzieki:)
niunia23
Być może sie przyda komus jeszcze kiedyś
Ja polecam bobo-test strumieniowy ztego względu że jest bardziej czuły czyli ma 10 mlU/ml a standartowo testy maja czułości 25 mlU/ml
W pierwszej i drugiej ciąży pokazały mi wyniki bez problemu - powtarzałam na zwykłym preteście i niestety one wskazywały że ciąży nie ma icon_smile.gif
Gacuszka
Ja testowałam się testem za 5 zł z apteki firmy QUIXX i były 2 krechy czerwone po paru sekundach.Test nie skłamał:)Jest ciąża....
Ewelinek
ja się kiedyś testem za 5 zł testowałam to mi pokazał 1 krechę mimo, że byłam pewna, że w ciąży jestem ;p następnego dnia zrobiłam dla porównania jeszcze jeden za 5 zł i Amila i na tym tanim była jedna krecha a na Amilu dwie grube icon_smile.gif Niestety nie pamiętam jak się nazywał ten test ale miał opakowanie takie jak Quick tylko rysunek to komórka i lecące plemniki icon_wink.gif
Angel_Eyes
Troszke odbiegne od tematu...Dzisiaj zrobilam tescik i po 2 minutach byla 1 kreseczka..zasmucona troszke poszlam spac dalej i jak sie obudzilam zerklam jeszcze raz na test i pojawily sie 2 kreski..
Nie wiem co myslec... Chyba trzeba przetestowac sie jeszcze raz... Miala ktoras z was moze podobna sytuacje?
cos_cos
Angel_Eyes przetestuj się jeszcze raz, te wyniki po godzinie czy iluś tam już nie są miarodajne i dlatego na opakowaniach pisze, żeby odczytać po tych 2 czy 3 minutkach i wyrzucić, bo potem to już test zbytnio wiarygodny nie jest.
Mili84
angel-eysy ja miałam taka sytuacje po 3 min jedna kreska -jako brak ciazy po 15 min druga bladziutkaa po niecałym tyg powtórzyłam test i wyszły dwie grubaśne krchy (3tydz.) robiłam Pre Test
Kat25
własnie mi tak wczoraj wyszło---dwie kreski w tym jedna słaba(blada)po ok 1 min, zrobiłam dzis to samo..dodac ze miesiaczke mam dostac za jakies 5-6dni...ale juz nie mogłam wytrzymac...
Sabina
bobo - test - bezkonkurencyjny 06.gif
nikol
Robiłam bobo-test strumieniowy w 26 dc (mam okres co 28 dni) i wyszła ledwo co druga kreska po 5 min,po paru godz była troszkę mocniejsza.Następny quick test robiłam w 28 dc i druga kreska wyszła wyrażniejsza.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.