To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy po cesarskim cieciu okres?????????????????????????????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monisia
Tak jak w temacie.Kiedy u Was się pojawił ?
malinowa i Malina
To chyba nie tyle zalezy od sposobu w jaki urodziło się dziecko, ale od tego czy karmisz piersią? Ja oba porody miałam przez cc. Córkę karmiłam piersią i na okres czekałam i czekałam, a synek od początku był na butelce i okres miałam chyba(?) po jakiś 2 miesiącach.
Monisia
Ja karmie piersiÄ… i dokarmiam butelkÄ… a pojutrze minie 7 tygodni od cc.
Coffee
tez mi sie wydaje, ze to jest zalezne od karmienia piersia i od warunkow genetycznych...
moja kuzynka karmi butelka i okres dostala po 2 miesiacach od porodu..
ja karmie wylacznie piersia...
od cesarki jestem juz 3 miesiace i na razie (na szczescie) nic icon_razz.gif

pozdrawiam
Valeria
oro
Ja karmię już ponad 9 miesięcy i okresu ani widu ani słychu.
Też miałam cc.
Coffee
tez nie mam okresu, ale to dopiero 3 miesiac...poza tym...wlasnie sie zastanawiam, mam jakis taki sluz -bardzo podobny do tego plodnego icon_exclaim.gif czyzby wrocila mi zdolnosc do dzieci icon_question.gif hmmm

jak sie zabezpieczacie ?
jesli bierzecie pigulki, czy wplynelo to na przyspieszenie okresu, jak sadzicie?

buzka
Valeria
Aga75
Ja po cc karmilam piersia coreczke prawie dwa lata i okresu nie mialam 22 miesiace.

Aga
mamami
Ja 6 tygodni po porodzie (cesarka) wzięłam 2 dawki Depo Provery, karmiłam piersia przez 4 lata a kores dostałam po ok 2,5 roku od porodu. Nie wiem do końca dlaczego tak długo, myślę, że tak po trochu wszystko miało swoje znaczenie.
Wbmot
Miałam cc, karmiłam piersią, okres dostałam po roku od urodzenia.
anonimowy
CYTAT(Monisia)
Tak jak w temacie.Kiedy u Was się pojawił ?

miałam cc i okres u mnie się pojwił po 2,5 miesiąca po porodzie i karmię piersią
icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.