To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

płeć !!!!!!!!! lekarz twierdzi że dziewczynka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ada600
Witam wczoraj byłam na USG z moim mężem wszystko jest ok dzidzi zdrowe i
dobrze sie rozwija , a co do płci dzidzi lekarz stwierdził ze chyba bedzie
córcia określając jako cytuję widac 2 kreseczki są to wargi sromowe (
ponieważ tak się oddzielają ) i wspomniał że u płci męskiej nie mam oznaczenia kreseczek , ja od początku czułam ze bedzie córcia ,lekarz potwierdziła moje przypuszczenia Co sądzicie i jak wam lekarz określił piszcie dodam że jest to 23 tydzień ciąży. icon_biggrin.gif
czekam


Pozdrawiam cieplutko ada600
mamakarolinki
ja bardzo chciałam miec córeczke nie dopuszczałam dos iebie mysli ze to chłopiec poszłam na usg zeby rozpoznac czy to chłopak czy dziewczynka i usłyszałam "widac cipcie" byłam szczesliwa jak głupia nie moglam przestac sie cieszyc
annaot
Ja w pierwszej ciąży od razu czułam że będzie pannica , potem usg potwierdziło i urodziła się dziewucha, teraz mam czutkę na chłopa na usg stwierdzone że chłop jak będzie dowiem sie po porodzie icon_wink.gif
agusia39
ja podejzewalam od poczatku ze bedzie babeczka ale szczeze mowiac kiedy lekaz potwierdzil to troszke sie zmartwilam - bo w mazeniach chcialam chlopa - no ale i tak kocham mala i ciesze sie ze jest taka wspaniala - a chopak - do 3 razy sztuka icon_smile.gif
butterfly
U mnie było podobnie jak u mamykarolinki
CYTAT
"widac cipcie"
tylko mój lekarz od razu się poprawił :"ups, to znaczy, narządy żeńskie zewn. " icon_lol.gif
Yulita
mi gin w 16 tyg, potem w 20tyg i jeszcze w 24 tyg mówił że chłopiec i jeszcze siusiaka nam pokazywał a dziś wyleciał "dziewczynka" ja mu
"był chlopiec" on sam zrobil wielkie oczy, zaczął szukać siusiaka, nie znalazł i ostatecznie stwierdził, że na dziś płci nie widzi i co wy na to...?
AJA
Ja jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciązy, mówiłam że będzie córa.
Potwierdziło się.
Wydaje mnie się, że nasz 6 zmysł dużo mówi.
|Nika|
Nie wiedziałam czy to chłopiec czy dziewczynka, ale USG powiedziało DZIEWCZYNKA i jest icon_smile.gif Teraz czuję, że będzie chłopczyk, ale co będzie to będzie icon_smile.gif
flo
wiecie, ze ja tez mialam przeczucie, ze bedzie dziewczynka? od samego poczatku bylam pewna, ze babka bedzie i nikt nie chcial mi wierzyc. lekarz niedawno potwierdzil:) mi bylo obojetne, ale teraz sie juz sie cieszymy na spotkanie z corcia:)) jednak te nasze przeczucia i kobieca intuicja cos maja w sobie:))
Claudia26
hmmm u mnie było troszeczkę inaczej , maż chciał córkę jak nie wiem co mi było obojętne byle by zdrowe było .......długo bo do 32 tc lekarz twierdził,ze będzie chłopczyk a potem okazało się,ze jednak dziewczynka icon_biggrin.gif mąż aż się popłakał icon_biggrin.gif

a terazznowu lekarz twierdzi,że chłopczyk chociaż mąż znowu chce córcie a ja już sama nie wiem icon_rolleyes.gif co ma być to będzie byle by było zdrowe i szczęśliwe icon_biggrin.gif
mama_do_kwadratu
OT:
Oliwka prześliczna, ale zdjęcie niezgodne z regulaminem (za duże). Bardzo proszę, zmniejsz je. Są wśród nas osoby, które korzystają z połączeń modemowych.
Claudia26
siem zrobiło icon_biggrin.gif tak to jest jak się nie czyta regulaminu icon_redface.gif co forum to inaczej wink.gif no dobrze a jaką wielkość może mieć zdjecie ???
mama_oliwki
u mnie lekarz określił sie w 23tc i miał racje icon_biggrin.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(Claudia26)
siem zrobiÅ‚o  :D tak to jest jak siÄ™ nie czyta regulaminu  :oops: co forum to inaczej  :wink: no dobrze a jakÄ… wielkość może mieć zdjecie ???

8. Użytkownik ma prawo w swoim podpisie umieszczać grafiki i zdjęcia, jednak ich wysokość nie powinna przekraczac 100 pikseli, a całkowita szerokość 500 pikseli
Simson
Ja od progu mówiłam do lekarza "Dzień dobry nie chcę znać płci" i mi nie mówili. Przy pierwszej ciązy "czułam", że to dziewuszka i miałam taką nadzieję i ufff miałam dziewczynkę icon_lol.gif Przy drugiej ciąży "czułam" i miałam nadzieję, że to chłopiec i ... druga dziewczynka. Ale i tak jest świetna wink.gif
Choco.
Moja lekarka twierdzi, że będzie facet (zdjęcie "niby siusiaka" też mamy) i inny lekarz na usg3d podczas dwóch wizyt potwierdził, że będzie facet. Jednak lekarka mówi, że podczas produkcji estrogenów narządy kobiece mogą być tak spuchnięte, że można pomylić je z męskimi. Więc mimo, iż na mieszkańca brzuszka mówimy Michałek to liczymy się z tym, ze może okazać się córeczką:) Byle zdrowe:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.