To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tarczyca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Amajlija
Dziewczyny, poszłam do endokrynologa zrobić sobie badania hormonów. Tak profilaktycznie, chciałam mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Dostałam skierowanie tylko na progesteron(wyprosiłam chociaz to), bo lekarka stwierdziła, że mam najpierw ponownie zbadac się na choroby odzwierzęce icon_rolleyes.gif Nie wiem po co, bo mój gin zasugerował, że takie badanie ma sens na krótko przed staraniami.
Przy badaniu endo stwierdziła, że mam dużą tarczycę i dodatkowo skierowała mnie na USG tarczycy i poziom TSH. Martwię się, bo wysłyszałam, że chora tarczyca uniemozliwia starania, a ja chciałam za jakiś czas znów ponowic starania...
majul
Hej Amajlija, nie martw się na zapas. Poczekaj spokojnie na wyniki i potem idź do lekarza żeby je obejrzał i zdecydował co i jak. Dużo osób ma problemy z tarczycą i często wystarcza leczenie farmakologiczne. Stres też nie pomaga w szybkim zafasolkowaniu... czego Tobie, sobie i innym życzę... Pozdrawiam icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.