To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry fryzjer

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ila
Znalazlam tylko watek, w ktorym polecacie fryzjera dla dzieci.
A ja potrzebuje dla siebie. Kiedys chodzilam do Galerii, teraz u siebie na osiedlu wink.gif
Potrzebuje fajnie sie ostrzyc, chce zgrabna krotka fryzurke, przy ktorej nie bedzie duzo roboty (o ile przy moich pieciu wlosach
to w ogole mozliwe icon_rolleyes.gif ).
Prosze, dajcie jakies namiary na dobrego, sprawdzonego fryzjera.
Kingus
Ila, ja od 16 lat chodzę do pani Wandy na Szewską. Tam niby fryzjer młodzieżowy był, teraz dziewczyny icon_razz.gif rozszerzyły zakres działalności o salon damski, więc wszelkie cuda typu farbowania i trwałe też produkują. Generalnie jestem bardzo zadowolona, bo bez względu na to, jak jestem ostrzyżona włosy dobrze się układają, co dla mnie ma kolosalne znaczenie rano, kiedy się spieszę. I dla mnie najważniejsze-tak samo dobrze układają się 2 dni po obcięciu, jak 1,5 miesiącapo nim.
Polecam, niekoniecznie "moją" panią Wandę-zdażyło mi się korzystać z usługi u innych fryzjerek i też byłam zadowolona. Jedyny minus-miejsce. Aktualnie tam przed zakładem jest piaskownica, którą trzeba przejść pieszo

Pozdrawiam

Kingus
Ila
Kingus, a w ktorym miejscu na Szewskiej jest fryzjer?
Kingus
Sorry, że z opóźnieniem... icon_redface.gif To mniej wiecej skrzyżowanie Szewskiej z Nożowniczą. Na samym rogu jest sklep obuwniczy, zakład jest obok. Naprzeciw wejścia do zakładu był w czasach "przedpiaskownicowych" przystanek tramwajowy.
Tel. 34 373 34

Pozdrawiam

Kingus
Doruśka
pracuje tam mój kolega icon_smile.gif
maja03
Ja moge polecic ''Salonik" w Przejsciu Garncarskim, tam chodze do Sebastiana. Ja jestem bardzo zadowola - polecam!!
No, jedyna wada czasmi jest cena (w przypadku farbowania) - ale jesli chodzi o strzyzenie - to jestem ZAWSZE bardzo zadowolna z tego co mi Sebastian zrobi na glowie ....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.