To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

magnefar B6 dla zestresowanych matek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
slyszalam ze magnefar B6 jest bardzo polecany dla zestresowanych matek,ponoc wycisza i hamuje wybuchy zlosci(oczywiscie w stosunku do dzieci) i zaskakujace efekty sa juz po tygodniu
Czy ktoras z Was zazywala ten lek?
Ania
domi
Ja go zażywałam i zacznę znowu. Działa antysennie i antystresowo, przynajmniej u mnie. Zanim zaczęło sie lato byłam strasznie nerwowa (głównie z powodu pracy) oraz przysypiałam na każdym kroku i wiecznie byłam wyczerpana i wymęczona. Zaczęłam brać Magnefar z b6 i po tygodniu zniknęło tak drastyczne zmęczenie oraz senność. Zauważyłam też ogólne uspokojenie wobec otoczenia-nawet w pracy. Tak więc działa nie tylko na zestresowane matki względem dzieci ale ogólnie. Osobiście polecam.
Teraz znowu zaczynają mnie łapać nerwy i zwiększona sennosć a brak słońca spotęguje to pewnie więc podejrzewam, ze za jakiś czas zaczne znowu zażywać.
Ev
Ja biorę - ale na stres lepiej działa Melisana wink.gif
domi
Ev> a to chyba zależy od organizmu. Jak dla mnie melisana jest świetna na bezsenność icon_mrgreen.gif . Tak samo jak wszystkie leki na uspokojenie-działają nasennie i to niemal natychmiast icon_rolleyes.gif .
Myssia
Brałam, na mnie nie podziałało icon_sad.gif Buu...a naprawdę czegoś mi potrzeba bo coraz gorzej ze mną, nerwy mnie zjedzą...buu...
pzdr.
Martalka
A ja, natchnięta tym wątkiem, kupiłam Magnefar B6, bo nerwy zżerały mnie od środka. Do tego nic kompletnie mi się nie chciało, nic!
Od tygodnia łykam ten specyfik i jest troszkę lepiej icon_biggrin.gif Nie krzyczę, nie złoszczę się na moich chłopaków tak często, oby tak dalej... icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.