To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kosmetyki Faberlic

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewalukas
Co sądzicie o nich? Ja używam i dla mnie są super. Tanie i dobre. Mój mąż również jest zadowolony, córka alergiczka, ale po tym jest wszystko OK.
Od siebie polecam icon_smile.gif[/url]
Mika
ja mam złe doświadczenia
kiepska jakość za wygórowaną cenę
gorsze jak Avon a 2 razy droższe icon_rolleyes.gif
ewalukas
chyba nie mowimy o tych samych kosmetykach icon_question.gif faberlic jest duzo tanszy niz avon.
Mika
wiem co to jest faberlic icon_confused.gif

no chyba,ze teraz stanieli,bo rzeczywiście sprzedawać chłam po takich cenach to zgroza icon_wink.gif
Tobatka
Mika- że Ci nie odpowiadają to rozumiem, ale żeby zaraz chłam?

Ja uzywam od trzech lat i jestem zadowolan. Może nie ze wszystkich produktów, ale mam swoje ulubione. Jak zresztą z każdej firmy. Ale mówie o kosmetykach pielęgnacyjnych, nie koloryzujących...
Mika
Tobatka-dla mnie chłam,raz-kolorowe kosmetyki,kremy mnie uczulają,dwa-lakiery doprowadziły moje paznokcie do takiego stanu,że ROK nie mogłam sobie z nimi poradzić

nawet najgorsze,najtańsze kosmetyki nie wyrządziły takiego spustoszenia jak te z faberlica

niestety byłam ich konsultantką-po takiej akcji zrezygnowałam ze współpracy,bo nie mogłabym z czystym sumieniem ich polecić komukolwiek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.