To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mediconcept

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

(nie)dzielna
Hej Wrocławianki, ja po sąsiedzku co prawda już z wielkopolski, ale do Wrocka mam sentyment icon_lol.gif

Zapisałam się na USG połówkowe (prywatnie) do Mediconcept na Krzyckiej 94, będzie je robił dr Halama. Później gdzieś na początku wrezśnia będę robić USG 3D babeczka w recepcji powiedziała, że będzie je wykonywał dr Maślak (chyba, nie do końca jestem pewna tego nazwiska). Mam pytanie i prośbę o wasze opinie na temat tych lekarzy i w ogóle tego ośrodka.
Dodam, że mieliśmy z maluszkiem trochę przeżyć (dachowanie autem) i teraz boimy sie o jego zdrowie, więc zależy mi na dobrym USG i lekarzu, który oceni rozwój naszego maleństwa icon_lol.gif
Ila
Witamy sasiadke wink.gif

Ja w Mediconcepcie polecam dra Jarosza. Prowadzil moje obie ciaze, a wczesniej tez mialam spore problemy. Mam do niego pelne zaufanie, jest doskonalym specjalista od USG.

Z nazwisk, ktore podalas kojarze dra Halame, on chyba w tej chwili pracuje w szpitalu w Trzebnicy, osobiscie kontaktu nie mialam. Drugiego lekarza nie znam w ogole.

Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego i bezproblemowej ciazy icon_biggrin.gif
iwanka
Ja z Mediconceptu również polecam dr Jarosza. Prowadził moją ciąże, która zaczęła się z problemami.
Jest naprawdę świetnym specjalistą od USG. Robił mi również połówkowe, wszystko dokładnie oglądał, pokazywał i tłumaczył. I tak za każdym USG, nie tylko połówkowym.
Jedyny minus to okropne kolejki do niego i poślizgi czasowe w dniu przyjęcia.


Do dr Mydłowskiego trafiłam w 39tc, akurat dr Jarosz miał urlop. Zrobił mi USG, odniosłam wrażenie, że po łebkach. Zmierzył, zważył i tyle, a na opisie USG pozaznaczał, że wszystko jest ok, info o żołądku, sercu...Dr Jarosz zawsze mi dokładnie pokazywał; o to jest żołądek,nerki, to pępowina, dziecko nie jest owinięte pępowiną itd.

Poza tym pytałam go z czystej ciekawości, który szpital mi poleca, to powiedział mi wprost, że nię będzie mi mieszał w głowie i tak widzimy się pierwszy raz, nie jestem jego pacjentem to nie będzie doradzał. Aczkolwiek jest bardzo sympatyczny.

Jeśli chodzi o dr Halamę, to poznałam do w Trzebnicy-tam rodziłam a on jest ordynatorem oddziału gin-poł. Mogę tylko tyle o nim powiedzieć, że jest również bardzo sympatyczny i jako jedyny wchodząc przy obchodzie do sali pukał icon_wink.gif
Przy okazji, szczerze polecam ten szpital, obsługa fantastyczna pomimo tego, że nie pukali icon_lol.gif
(nie)dzielna
Ja mam z Leszna do Wrocławia 100km, do Trezbnicy jakieś 75. Dużo dobrego słyszałam o trezbnickim oddziale gin-poł. ale boję się, że jednak w grudniu mogę nie zdążyć icon_cry.gif No nic ale dzięki za odpowiedzi icon_lol.gif

Aha a to drugie nazwisko to nie Maślak tylko Mydłowski (skleroza nie boli icon_lol.gif )
skanna
Ja bym radziła spróbować się jednak zapisać do Jarosza. Jeśli chodzi o USG jest naprawdę znakomity.
Anita.W
Jesli chodzi o 3D to Mydlowski jest tam najlepszy. Nawet te polozne to mowia. Mydlowski poswiecil urlop na rozpracowanie tego sprzetu. Wiem bo robil mi 2 razy to usg. Za pierszym razem byl cieniutki a za drugim to juz profesjonalnie. Mozesz go zasypywac pytaniami na wszystkie odpowie. Naprawde bardzo mily i sensowny lekarz.
Aleksandra
Jeżeli chcesz mieć naprawdę porządne badanie USG, to radziłabym się wybrać do 3 ośrodków:
Łódź dr Respondek - Liberska
Katowice dr Agata Włoch
i CZD Warszawa dr Dangel ( lub Dengel)
sa to trzy osoby w POlsce, które naprawdę znają się na wykonywaniu usg, ale nie tylko pod kątem płci, ale również Echokardiografii dziecięcej.
Jeżeli będziesz zainteresowana, to znajdę namiary na dr Respondek - Liberską i dr Agatę Włoch.
Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowego dzidzisusia.
sebani
Mnie też Mydłowski robił 3d i jest to bardzo miły sympatyczny człowiek, a zarazem rzeczowy i konkretny.
(nie)dzielna
Dziękuję Wam bardzo, teraz w piątek jadę na zwykłe połówkowe, jeśli lekarz będzie miał jakieś podejrzenia to Aleksandra wtedy Cię poproszę o namiary icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Aha a jeszcze mam pytanko, w którym tygodniu robiłyście 3D???
Aleksandra
[Aha a jeszcze mam pytanko, w którym tygodniu robiłyście 3D???[/quote]



Z tego co pamiętam, to Dr Respondek - Liberska i dr Agata Włoch robią USG między 16, a 22 tygodniem ciąży.
MOja ciąża była książkowa, dwóch ginekologów mówiło mi, ze tak idealna ciąża zdaża się raz na 50. To stwierdzenie spowodowało, że nie pojechałam do dr Respondek, pomimo posiadanych namiarów .
Pozdrawiam i jeszcze raz z całego serca życzę zdrowego dziecka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.