To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Operacja oczu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Czy dziecko którejś z was przechodziło przez operację oka? Jestem przerażona. Miałam raz zadraśniętą rogówkę i nie zapomnę tego bólu do końca życia. Nie mieści mi się w głowie taka ingerencja!! W dodatku u takiego malucha, któremu ciężko wytłumaczyć... Wybaczcie chaos, boję się...
grzałka
ja miałam operację oka jako dziecko, nie wspominam tego źle
Ika
Grzałka, jak z bólem po takiej ingerencji? Żuczek nie ma jeszcze 5 lat..
grzałka
zależy jaka to ma być operacja ale mnie nie bolało nic a nic, tylko po samej operacji pamietam, że mi wenflon bardzo przeszkadzał...ale mysle ze tak dobrze wspominam ze względu na atmosferę (lekarze, pielęgniarki, inni pacjenci- głównie dorośli, bo to był oddział dla dorosłych, tylko troje dzieci- wszyscy bylli fantastyczni)

ja mialam 6,5
Ika
Też dokładnie nie wiem, bo mam tylko telefoniczną relację babci. Wiem tyle, że oprócz genetycznych uwarunkowań (icon_evil.gif), to co można stwierdzić na podstawie wstępnych badań, to uciekające jedno oko. Ponoć można latami korygować okularami, ale obecnie się od tego odchodzi, naprawia się operacyjnie. Do lekarki mam zaufanie - to znajoma, specjalistka leczenia zeza u dzieci, pracująca w słynnych Witkowicach.
Ponadto są jakieś objawy mogące świadczyć o innych nieprawidłowościach, ale to można stwierdzić wyłącznie przez specjalistyczne badania w szpitalu - które ma mieć w piątek.
grzałka
no to ja też mialam operacje z powodu "uciekajacego oka"- będzie dobrze

ja nie miałam z tego powodu żadnej traumy, a wręcz było fajnie icon_wink.gif
Ika
CYTAT(grzalka)
ja nie miaÅ‚am z tego powodu żadnej traumy, a wrÄ™cz byÅ‚o fajnie  :wink:


Oskarowi się jak na razie nawet badania średnio podobają...
Rozumiem, że po operacji musi ZOSTAĆ w szpitalu??

Kurczę, ja wiem, że sa gorsze przypadki, poważne choroby i tak dalej i wybaczcie, jeśli się komuś wydaje, że histeryzuję. Pewnie histeryzuję, ale znam swoje dziecko i wiem, czego się mogę spodziewać... I boję się...
grzałka
nie wiem, jak to jest teraz, ja miałam operacje w 81, to jednak było troche lat temu...ja bylam w szpitalu tydzień ze 3 dni przed operacja, i kilka dni po

moi rodzice tez sie strasznie stresowali

rozumiem, że będziesz z nim w szpitalu?
Ika
CYTAT(grzalka)
rozumiem, że będziesz z nim w szpitalu?

Oczywiście, chyba, że mnie usuną siłą...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.