To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak długo może się pierzyć kanarek?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

adzia
...bo naszemu piórka lecą już trzeci miesiąc icon_sad.gif z przerwami...

Może coś z nim jest nie tak? Mój mąż mówi, że tak ma być, ale nie do końca jestem przekonana, to chyba dosć długo - przez ten czas nie śpiewa i chyba w ogóle jest trochę osowiały...

tak ma mieć, czy jednak coś z nim nie w porządku? Apetyt ma...
Edzia77
Na pierzenie bardzo dobry jest ogórek zielony. Z tym pierzeniem jest różnie, mojej kanarzycy pierwszy raz zajęło to około 4 miesięcy, nastepne trwało 2 miesiące. Nie martw się, tylko odpowiednio go karm. Jeszcze przydadzą się witaminki na pierzenie. Podczas pierzenia kanarek niestety nie śpiewa.
adzia
Dzięki Edzia, mąż kupił mu jakieś witaminki, mówisz, że ogórek? Ciekawe, co w nim takiego jest, zobaczymy, próba nie strzelba icon_wink.gif W każdym razie jesli piszesz, że to może tyle trwać, to chyba się trochę mniej martwię icon_smile.gif
pirania
czy ktos jeszcze pomyslal sobie ze adzia ma kanarka jurnego czy tylko ja icon_twisted.gif
grzałka
CYTAT(pirania)
czy ktos jeszcze pomyslal sobie ze adzia ma kanarka jurnego czy tylko ja icon_twisted.gif


no więc...ja za każdym razem widzę ten tytuł z dodatkowym "p" i dopiero jak zamrugam, to mi sie pojawia treść wlaściwa 37.gif
asdfghjklzxcvbnm
ja też...i zawsze dopada mnie ta sama mysl "jak robi to kanarek", po czym impuls przeskakuje między zwojami w mózgu, że chodzi o piórasy...
skanna
CYTAT(pirania)
czy ktos jeszcze pomyslal sobie ze adzia ma kanarka jurnego czy tylko ja icon_twisted.gif


Tylko nick Adzi kazał mi jeszcze raz uważnie przeczytać tytuł icon_razz.gif Bo jakoś mi się to z nią nie komponowało.
agak
CYTAT(pirania)
czy ktos jeszcze pomyslal sobie ze adzia ma kanarka jurnego czy tylko ja icon_twisted.gif

ja też icon_lol.gif
Lutnia
CYTAT(agak)
CYTAT(pirania)
czy ktos jeszcze pomyslal sobie ze adzia ma kanarka jurnego czy tylko ja icon_twisted.gif

ja też icon_lol.gif


i ja icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
mama_do_kwadratu
CYTAT(pirania)
czy ktos jeszcze pomyslal sobie ze adzia ma kanarka jurnego czy tylko ja icon_twisted.gif

ja też
Edi Zet :)
CYTAT(pirania)
czy ktos jeszcze pomyslal sobie ze adzia ma kanarka jurnego czy tylko ja icon_twisted.gif

Ja, Gosia!!!! Ilekroć czytam tytuł wątku to mi to przychodzi do głowy: "No jak długo on się może p.............. ierzyć?" icon_redface.gif
Magdula
nie ma co mnie bardzo ten temat zaskoczył icon_lol.gif , byłam senna gdy dotarłam do tego wątku i momentalnie oprzytomniałam. Biedny kanarek gdyby wiedział cośmy o nim pomyślały to by mu pewnie wszystkie piórka wypadły wink.gif
Edzia77
No tak zielony ogórek icon_biggrin.gif . Gdybym nie miała kanarka i problemów z pierzeniem, też pewnie przyszły by mi takie rzeczy do głowy. icon_biggrin.gif
paulap
uffff... a wystraszyłam się, że jestem nienormalna i nawet w nocy do agak dzwoniłam podzielić się moimi obawami o własne zdrowie psychiczne. Ale właśnie odetchnęłam z ulgą wink.gif
adzia
Ooooo...

No wiecie co icon_wink.gif

Zajmijcie Wy siÄ™ baby swoimi kanarkami jesli Å‚aska icon_wink.gif

Chociaż może jakby mu jakeiś towarzystwo załatwic, niekoniecznie zielonego ogórka, to może by się temu kanarku poprawiło? icon_wink.gif
burek
Hmm... przywołuję was do porządku drogie panie. Macie kosmate myśli i tyle, ale dlaczego w wątku zwierzakowym musicie... icon_rolleyes.gif No nie wiem...
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ciocia Magda
no cóż, sezon ogórkowy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
paulap
CYTAT(Ms. MEZ)
no cóż, sezon ogórkowy  :lol:  :lol:  :lol:


i od poczatku lecimy icon_wink.gif
adzia
CYTAT(burek)
Macie kosmate myÅ›li i tyle, ale dlaczego w wÄ…tku zwierzakowym musicie... icon_rolleyes.gif  :


Pierzaste raczej, ja mam pierzaste icon_lol.gif
skanna
CYTAT(adzia)
Zajmijcie Wy siÄ™ baby swoimi kanarkami jesli Å‚aska icon_wink.gif


Znaczy co? Mamy się odpierzyć? icon_lol.gif
adzia
No, bo jak siÄ™ zapierzÄ™ icon_wink.gif
pirania
to co?
wpierzysz nam?
adzia
Nie, naślę na Was kanarka icon_smile.gif
Ika
...niedopierzonego...
tissaia
icon_biggrin.gif
Byle się kanarek całkiem nie wypierzył, bo wtedy to przepierzone icon_biggrin.gif



......że się tak wtrącę nieśmiało.....
paulap
dobrze że kanarka, a nie kaczke... czy kaczki się pierzą?
myszka
Kaczkom robi się podskuby (mówię poważnie). Może dlatego, że same pierzyć się nie potrafią.
Lorien
Uspokoiłam sie jak tu zajrzałam, ze nie tylko mi sie tak jakos koslawo przeczytało...icon_wink.gif
adzia
Skubane te kaczki icon_razz.gif

Wiadomość z frontu - chyba wreszcie kończy icon_smile.gif Proszę o kibicowanie icon_wink.gif
Użytkownik usunięty
Nie mogę zapomnieć... Ilekroć szukam czegoś w zwierzakach, w oczy wpada mi TEN topik i kolejny raz konam... brawo_bis.gif dla autorki!!!
adzia
Chciałam tylko dodać, że znowu zaczął 04.gif
użytkownik usunięty
He he he... 03.gif
Kocurek
Jeden kanarek, a tyle radości 06.gif
Mika
CYTAT(adzia @ piÄ…, 27 lip 2007 - 12:15) *
Chciałam tylko dodać, że znowu zaczął 04.gif


zrób sobie boa 06.gif
użytkownik usunięty
Mika, 04.gif
DIDO
sorki, że tak późno. Ale chciałem się dowiedzieć jak czuje się jurny kanarek 04.gif 04.gif 04.gif
Guciowa
rany to takie oklepane ale ja chce tylko zameldować że nie przeczytałam pierzy dodałam sobie drugie p icon_wink.gif
paulap
Ciekawe co z kanarkiem...
Tak mi się jakoś na wspominki wzięło icon_smile.gif
semi
Tobie się wzięło na wspominki a ja co wchodze, to widzę "jak długo sie może pieprzyć kanarek" Już się bałam o swoje zdrowie psychiczne, ale A.L. mnie uspokoiła, ze wszyscy tak mają, a lektura tego watku uwtierdziła w przekonaniu, że faktycznie tak jest. Dzięki Paulap za poprawienie nastroju, dawno sie tak nie uśmiałam 06.gif
ajakielka
Jak wszyscy się przyznają to ja też. Tak, tak właśnie przeczytałam. Co lepsze, chciałam napisać o tym w temacie pt. "mam coś z oczami", ale odwagi mi brakło... A ponieważ temat stary to pewno ktoś już to ujął w tamtym wątku icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.