To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sprawa łóżeczka i spacerówki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

buunia
mam pytanie, choć może nie jest to "zdrowie i pielęgnacja" ale nie znajduję lepszego podforum.. a mianowicie: po pierwsze czy znacie za i przeciw spania w łóżeczku ze szczebelkami a spaniem w łóżeczku tzw. turystycznym.. może jest to obojętne poza tradycją, bo każdy w łóżeczku ze szczebelkami spać musi, a te szczebelki służą do podciągania się do siadania i w stawania.. w jakich łóżeczkach śpią wasze dzieci?
a po drugie: stoimy przed decyzją zmiany wózka (stary się zepsuł) Bartosz ma 7 miesięcy - jaki polecacie kupić, żebym za 3 miesiace nie stanęła znów przed dylematem, chciałabym kupić lekką spacerówkę, ale raczej taką co posłuży do 3 r.ż. wiem że są takie które rozkładają się na płasko do leżenia a składają jak takie zwykłe spacerówki dla starszych dzieci.. proszę o radę..
grzałka
w domu ze szczebelkami, poza domem w turystycznym- nie widzę róznicy, te lepsze turystyczne maja nawet regulacje wysokosci dna

o wózkach watków było 1000. wrzuc w wyszukiwarkę
mazia
My Szymciowi kupiliśmy Graco MIrage w 2004r.-miał wtedy niecałe 2 latka. Bardzo jesteśmy z niego zadowoleni bo:
-waży 7kg,
- za żadne skarby nie płowieje tapicerka którą mozna ściagnac do prania,
- jest tak zwrotny i lekki że można bez trudu prowadzić go 1 ręką,
- ma 4 poziomy ustawienia oparcia (od pionu do leżenia)
- Ma podwójne przednie koła które mozna zablokować a jak nie to obracają się o 360stopni
Wózek skłąda się na płasko i powiem Ci, że jest według nas praktycznie nie do zdarcia_przejechaliśmy nim 2 razy Doline Kościeliską i jak do tej pory sprawuje się na medal. Szymek jeździł w nim do tamtego roku bo potem przyszła kolej na zmianę kierowcy i teraz jeździ nim 8-o miesieczny Matuś.
___________________
MArzena mama Szymusia (13.12.2002) i Matusia (16.12.2005)
Monia5
Moja córcia spała w łóżeczku ze szczebelkami,Kacperek również, ale kiedy dostał od chrzestnej łóżeczko turystyczne spi teraz w nim, nie widze żadnej róznicy.No może tylko taka ze mój synek nie jest poobijany jak szaleje w łóżeczku icon_biggrin.gif

A co do spacerówki : w maju kupilismy Graco Ultima 2005 i jestem równie zadowolona jak mazia,osobiście polecam te wózki.Jest lekki,łatwo się prowadzi i Kacpi może w nim spać i siedzieć wygodnie icon_smile.gif
hogata
Moje spały w szczebelkowych...

A wózek - graco vojager. Też bardzo zadowolona jestem. Lekki i zwrotny, ale ma jedną wadę. Do prania ściąga się tylko część tapicerki. Ta gdzie siedzi dzidziuś. Cała reszta też czasem prania wymaga, ale zdjąć się nie da i to bardzo niewygodne jest. icon_evil.gif
Myssia
A moje dziecko tylko kilka razy w szczebelkowym spało. W jego pokoju stało. A on spał ze mną w pokoju w kojcu. Teraz śpi w turystycznym.
A co do wózka...jak miał 4 msc-e kupiliśmy Baby Dream Smart a lżejszą spacerówkę dopiero niedawno (Coneco).
Pzdr.
buunia
dzięki dziewczyny, musimy kupić taki wózek, który jak kupimy teraz to posłuży nam przez najbliższe dwa lata. juz mniej więcej wiem czego szukać..
fajny ten o którym pisała mazia, pozostałe też posprawdzam..
pozdrawiam icon_smile.gif
hogata
Buunia wózki graco są naprawdę porządne i napewno wytrzymują 2 lata. Ja tego Vojagera kupiłam dla starszej jak miała niecałe dwa lata a teraz służy młodszemu i nic się nigdy nie popsuło. icon_smile.gif Tylko to pranie... icon_evil.gif Zwróć na to uwagę. I jeszcze jedno. W większości spacerówek graco kółka są niewielkie i obrotowe. To super rozwiązanie na miasto. Ale niestety wystarczy nierówny chodnik albo spacerek po trawniku/łączce i wózek staje dęba i nijak nie upchasz. Ciężko się prowadzi na nierówny podłożu. Poza tym nie ma wad. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.