To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry ginekolog w Białymstoku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ymre
Czy któraś z Was mogłaby polecić mi dobrego ginekologa w Białymstoku, który poprowadziłby ciążę? Jestem w 6 tc i byłam już na pierwszej wizycie, jednak zastanawiam się czy jestem do tego lekarza w 100% przekonana.
Karolka18
czesc
gratuluje ciazy icon_smile.gif jestem z Białegostoku i moge ci goraco polecic ginekologa który poprowadził moja ciaze icon_smile.gif jestem z niego bardzo zadowolona i plecam go wszystkim icon_smile.gif jesli nadal chcesz zmienic swojego gin to napisz mi na priv to podam ci jego adres i nr komórki icon_smile.gif

pozdrawiam
met24
Czesc, ja tez jestem z Białegostoku. Jestem w 22 tyg i chodze do lekarza w Szpitalu przy Warszawskiej, ale jestem srednio zadowolona. Bylabym wdzieczna za jakieś pozytywne opinie o innych lekarzach. Z góry dzeki.
eni20
ja chodzilam do klinik arciszewskiego, tam jets jeden lekarz,moge napisac jego nazwisko na priv jak chcesz
kasiarybka
Dr. Suchecka w przychodni na ulicy Antoniukowskiej.....cudowna icon_smile.gif i za darmo icon_smile.gif
met24
ehh, ten Białystok. Niby tacy dobrzy lekarze, a jak trzeba iśc, to nie ma do kogo się udać...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.