To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przepisy dla idiotów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
Generalnie chodzi o to, żeby wychodziło coś całkiem atrakcyjnego ale małym kosztem od strony wykonawczej. Żadnych tam skąplikowanych wycinanek w czymś tam albo wielogodzinnego moczenia w jakiejś substancji, której nazwy osoby tak prymitywne jak ja i tak by nie spamiętały icon_cool.gif

Może znacie jakieś przepisy fajne, których żadnym sposobem nie można sp*******? Dla niedorozwiniętych gastronomicznie?

Kolekcjonuję tylko takie i może za chwilkę jakimś się pochwalę. W danej chwili nic mnie do łba nie przychodzi wink.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Graz
Podam przepis bardzo prosty i bardzo smakowity, już go kiedyś podawałam zresztą, ale zrobie to jeszcze raz.

Makaron ugotowany
tuńczyk
zielony groszek

Jak makaron ostygnie, łaczymy składniki i mieszamy z majonezem. Żadnych przypraw, ew. pieprz.

Dooobre icon_lol.gif
Marghe
Zwierzozwierzynko, wiekszość moich przepisow jest banalna w swej prostocie.. ja nie mam cierpliwości do szpikowania, wycinanie i ozdabiania icon_biggrin.gif
M.
Potwora
Możemy sobie podac ręce bo i ja należę do grona "kulinarnych idiotów", najgorsze dla mnie jest to pamietanie, że np pod koniec gotowania to trzeba cos tam dodać a na początku to coś tam coś tam, i niecierpię stac nad garem i mieszać icon_evil.gif dlatego wiele potraw mi sie przypala.
Podaja mój sposób na proste danie obiadowe:
-mięso ( lub rybka) opłukać, obsypać przyprawami w folię i do piekarnika
-ziemniaczki obrać pokroić, posypac ziołami i obok mięska do piekarnika
+ szybka surówka i obiadek gotowy icon_cool.gif
.uzytkownik.usuniety.
No dobra. Myślałam długo coby tu naskrobać i wreszcie wymyśliłam. Mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie icon_redface.gif a jeśli tak, to zaocznie bardzo proszę.

Moja sałatka z fetą:

Potrzebne: pucha groszku, pucha kukurydzy, ok 15 dag fety, ogórki kiszone albo konserwowe, majonez.

zmieszać należy wszystko z pokrojonymi drobno ogóreczkami i fetą, do tego domieszać majonezik i wychodzi sałateczka paluszki lizać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.