To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowe wiadomośći...poradżcie!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasiunia_1984
WITAJCIE KOBIETKI, POZDRAWIAM NA POCZATEK. DAWNO NIE PISALAM, TAK, ZMIENILO SIE, BYLA PRZERWA, OSTATNIO NA OGIEN POSZLAM Z MOIM FACETEM I...MOZE JESTEM W CIAZY?! NO WLASNIE W TEJ SPRAWIE CHCIALABYM WAS SIE PORADZIS. JUTRO MAM DOSTAC PLANOWO OKRES, A TU ZADNYCH OBJAWOW OKRESU, TAKICH JAK MAIALAM WCZESNIEJ, NIE BOLALY, BA I NADAL MNIE NIE BOLA PIERSI, TYLKO MI NIEDOBRZE I WIECZNIE SENNA JESTEM, MAM JESZCZE WILGOTNY SLUZ, CIEKAWE, CZY DOSTANE JUTRO CZY NIE...OBY NIE... WSPOLZYLISMY W DNI PLODNE. PORADZCIE KOBIETKI CO WY O TYM SADZICIE... DZIEKI, BUZIACZKI.
Choco.
Jak dla mnie rada jest jedna...biegnij po test lub na betę..mnie wyszedł dzień przed spodziewaną @ więc jeśli jesteś w ciąży to może już test wyjść. Powodzenia!
Kasiunia_1984
Niestety, wlasnie dostalam okres...przykro mi, ale co poradzic, 3mam sie jako tako, wiem, ze bedzie dobrze!!! Pozdrawiam Was kobietki icon_smile.gif
oliweczkas
Uda się następnym razem! Trzymam kciuki, głowa do góry. My z mężem staraliśmy się pół roku i dopiero się udało.
Tośka
Ja także czekam... na brak @. Jutro powinnam dostać, a tu żadnych obajawów- nic mnie nie boli, ani krzyż, ani brzuszek, tylko piersi mam jakieś bolące. Cóż, jako baaaardzo cierpliwa osoba czekam. Bardzo proszę o trzymanie kciukasów icon_smile.gif Pozdrawiam
m4rusia
No to w taki razie czekamy na wieści i mamy nadzieję, że @ nie będzie. A kciukasy zaciskamy mocno. I jeszcze tak na szczęście :

Tośka
Baaardzo dziękuję za czterolistną koniczynkę, ale niestety nie przyniosła mi szczęścia- dziś dostałam wredną @ icon_sad.gif Eeech! Może w tym miesiącu się uda...
m4rusia
przytul.gif
Cały czas będziemy trzymac kciuki. Mamy nadzieje spotkac Cię za miesiąc na forum ciążowym przytul.gif
Tośka
Dzięki, dzięki. Próbuję się nie nakręcać... więc postanowiłam, że do końca roku mamy czas zafasolkować:) Najpóźniej w sierpniu przyszłego roku mamy powitać Nowego i Naaajważniejszego Członka rodziny;) tylko czasem tak zazdroszczę tych brzuszków...icon_sad.gif
m4rusia
Ja zaszłam w ciążę po półrocznych bezowocnych staraniach kiedy to powiedziałam sobie "mam jeszcze czas, jak nie zajde teraz to później, trudno, widocznie tak miało być" 7tyg po tym byłam w ciąży
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.