To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zlobek na sportowej w czestochowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

An_Qa
czy jest jakas mama ktora prowadzala tam swoja pocieche lub prowadza?? interesuja mnie ceny i warunki.

Bede wdzieczna za info...
Paula.
An_Qa chyba mała literówka wkradła się w tytuł postu icon_smile.gif.

Niestety nie pomogę, bo ani sama nie posyłałam Niuni do żłobka, ani nie znam nikogo kto by posyłał w Częstochowie (znaczy się teraz, bo do żłobka chodziła moja siostra, ale to było 23 lata temu i wtedy żłobek był także na Pałczyńskiego – obecna Focha)
An_Qa
icon_redface.gif sama dopiero zauwazylam ta wpadke literowa...

Wiem ze latwiej by bylo isc i po prostu zapytac, ale maz stwierdzil ze przez pierwszy miesiac i tak Natali nie pojdzie do zlobka bo nie bedziemy miec kaski wiec on bedzie robil tylko na noc ( przez caly miesiac icon_eek.gif ) a dopiero w przyszlym mala pojdzie do zlobka... Jakos sobie tego nie wyobrazam... A jesli nie bedzie miejsca a ja bede miala prace...
Chcialam isc sama ale nie wiem gdzie ta ulica jest icon_redface.gif Chyba musze sie wybrac i po prostu zapytac przechodzacych ludzi...
Paula.
An_Qa Sportowa jest na Błesznie, równoległa do Okrzei i Jesiennej (w połowie drogi między tymi ulicami).
Poza tym w Częstochowie jest jeszcze żłobek przy Al. AK (za pływalnią Komobex). Dokładnie to żłobek na Sportowej jest oddziałem żłobka z AK.
An_Qa
czyli ten na sportowej to taz Miejski, tak? Bo balam sie ze moze jakis prywatny... Ja mieszkam przy lukasinskiego wiec ten na sportowej by byl ok, tzn bardziej ok niz ten na AK icon_smile.gif
Paula.
An_Qa tak to jest żłobek miejski. Co do lokalizacji to faktycznie z Łukasińskiego będziesz miała bliżej, ale chyba z komunikacją tam jest nieciekawie, także albo na piechotę (a to bliziutko nie jest) albo własnym samochodem.
An_Qa
na razie wlasnego samochodu nie mamy icon_confused.gif wlasnie dlatego chce isc juz do pracy bo z dzieckiem na rekach ciezko sie dostac w wiele miejsc. Jak dostane jakas prace to sie kupi jakiegos lumpika by jezdzil i bedzie latwiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.