To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rada rodziców :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Miło być w takiej radzie rodziców??
Można mieć realny wpływ na życie przedszkola??
Czy lepiej działać nie będąc zrzeszonym icon_wink.gif??


Wasza m.
burek
Lubię być bo wiem co się święci. Najlepiej być zastępcą przewodniczącej rady rodziców. icon_lol.gif Niewiele się robi (protokoły, kasy itp to nie dla mnie), a wpływ się ma. icon_smile.gif
ulla
Hehe...ja zrobiłam małą aferę w poprzednim roku i wprost zostałam zaproszona do udziału, "bo skoro mam lepsze pomysły". Zatem chyba się postaram, żeby jednak tam trafić. Poglądy póki co mi się nie zmieniły, a robić afery po raz kolejny to mi się nie chce icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
Ja zgłosiłam się na ochotnika icon_smile.gif
Jestem właśnie zastępcą przewodniczącego, a w tym roku chyba awansuję icon_wink.gif
Realny wpływ mam, pomysły się przyjęły- lubię radzić.
cydorka
Jestem, wpływ mam, roboty tez sporo bo u nas dyrekcja liczy sie z rodzicami i czynnie włącza nas we wszystko co sie da.
Nawet w rekrutacje do przedszkola.
W mojej radzie rodziców są bardzo fajni rodzice więc i współpraca ciekawa.
cyd
addera
Ja jestem, bo lubiÄ™ wink.gif

U nas rodzice mają wpływ na to co sie dzieje w przedszkolu, nawet Ci co nie są w radzie wink.gif
asiaT
ja się zgłosiłam, jestem sekretarzem, hihi, bo powiedziałam, że umiem protokoły pisac icon_wink.gif Nie widzę zbyt wielkiego wpływu na to, co się dzieje, niestety spotkania są zbyt rzadkie, a frekwencja żenująca...
mamajul
A ile czasu trzeba na to poświęcić??? No bo nie wiem czy się pakować, no czy z Igutem na ręku dam radę icon_wink.gif .
Ludek
CYTAT(asiaT)
ja się zgłosiłam, jestem sekretarzem, hihi, bo powiedziałam, że umiem protokoły pisac icon_wink.gif Nie widzę zbyt wielkiego wpływu na to, co się dzieje, niestety spotkania są zbyt rzadkie, a frekwencja żenująca...


U nas jest tak samo. Wpływ niewielki, dyrekcja i tak robi co chce. Myślę, że czy jest sie zrzeszonym czy nie wpływ jest podobny.
Byłam w RR przez 2 lata, w tym roku już nie zamierzam.
Ludek
CYTAT(mamajul)
A ile czasu trzeba na to poÅ›wiÄ™cić??? No bo nie wiem czy siÄ™ pakować, no czy z Igutem na rÄ™ku dam radÄ™  :wink: .


U nas np. do RR rodziców należy:
* wybór i zakup zabawek na Gwiazdkę, dzień dziecka itp. to jest dość czasochłonne
* przygotowanie wszelkich imprez w grupie typu dzień babci, dziadka, mamy, taty, zakończenie roku, wigilia od strony kulinarnej. To są imprezy, na których dzieci wystepują, a potem jest poczęstunek. To też jest dość czasochłonne.
* pieczenie ciast na imprezy ogólnoprzedszkolene:shock: czego zupełnie nie rozumiem. Jak jest jakaś impreza to słyszałam tekst, że mam upiec ciasto, bo jestem w RR. Upiekłam tylko raz, bo zostało to powiedziane mojemu mężowi na dzień przed imprezą. Potem byłam juz asertywna icon_lol.gif .
grzałka
ja nie jestem bo mam wstret do organizacji- ale z tego co widze rada wpływ ma (u nas najsilniejszy wpływ ma przewodnicząca) i cos tam robią
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.