To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dobrego ginekologa-endokrynologa w wawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ada1981
Witam wszystkich. Czy ktoś zna dobrego lekarza leczącego PCOS w Warszawie?Mam podobno PCOS..na razie nie staram się o dziecko, ale słyszałam już kilka razy, że powinnam jak najszybciej próbować. Niestety do tego trzeba mężczyzny:) Zrobiłam masę kosztownych badań, mam złe wyniki LH, FSH i Androstendionu. Moja lekarka leczy mnie jednak tylko Diane 35..a od tego wypadają mi włosy. Jestem przeciwniczką hormonów, chciałabym skonsultować się z innym lekarzem, który zrozumie moje wątpliwości. Z góry dziękuje za namiary na jakiegoś specjalistę.
Pozdrawiam.
Kasiaczek
Ada
mam niestety podobny problem do twojego tez szukam jakiegos specjalisty w Warszawie ale w miare taniego a nie za samo dzien dobry zaplace 100zl i do tego jeszcze nic mi nie pomoze
moja rada dla ciebie jest taka zebys szybko sie za to wziela bo narazie nie planujesz dzidziusia a przyjdzie czas ze bedziesz bardzo chciala jak ja i nic z tego nie bedzie icon_sad.gif
Ale zawsze trzeba miec nadzieje icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
Kasiaczek
jeszcze moge dac ci namiar na lekarza do ktorego chyba sie wybiore tylko tam sa zapisy dopiero 13 wrzesnia i nie wiem jak tam jest w szpitalu Bielanskim nieodplatnie wiec mozna sprobowac jak bedziesz chciala tel to napisz
Ada1981
Witaj.
Fajnie, że ktoś się odezwał z podobnym problemem icon_biggrin.gif .Wiesz, ja jednak poszłam prywatnie do takiego jednego lekarza, ale jak na razie nie mogę się wypowiedzieć na jego temat, bo nie mam pojęcia jakie będą skutki leczenia. Przeraził mnie tylko, że hormony trzeba brać cały czas..zamiast Diane 35 może być np. Cilest i do tego jakiś lek.Zrobiłam inne badania i wszystko mam zachwiane icon_sad.gif Już się trochę poddaje z tym leczeniem, bo ja przez to łysieje!!Tragedia.Nie wiem, dzisiaj mam wizytę-zobaczę, co mi przepisze.Ciekawa jestem jaki okaże się lekarz do którego sie wybierasz.
Ada
Ada1981
Chciałam jeszcze zapytać, czy Ty również masz PCOS? Ta choroba to chyba jakaś plaga wapółczesnych kobiet! icon_sad.gif
Kasiaczek
Ada1981sluchaj tez mam prawdopodobnie to ale ty sie wogole niczym nie przejmuj musimy byc dobrej mysli jak bedziemy myslaly niepozytywnie to nic z tego nie bedzie,ja ostatnio az w szpitalu wyladowalam na czerniakowskiej i wyobraz sobie tam zrobili mi i normalne i ginekologiczne usg i trafilam tam na lekarza ktory poiedzial nie ma sie czym martwic zamiast odsylac pania od lekarza do lekarza trzeba poprostu glowa ruszyc dlatego ja bym ci polecila tez do niego isc mam ogromne przeczucie ze on pomoze mnie czekaja teraz tylko badania hormonalne no i mam komplecik potem pojde do niego prywatnie i przepisze leczenie
Czy ty mialas robione badania i jakie? i co to za lekarz do ktorego chodzisz?
Ada1981
hej. Ja miałam już robione wszystkie konieczne badania-hormonalne, glukoza, usg ginekologiczne 2 razy. Wyniki badań mam złe, wszystko rozregulowane, jednego dużo za dużo, innego za mało. Ja już na szczęście dostałam inny lek niż tylko tabletki Diane-mam je odstawić. Biore teraz Bromergion.Lekarz do którego poszłam wydaje się być sensowny-jest Dr nauk medycznych i ma specjalizację z ginekologii-endokrynologii. On mi też nie mówi na razie, że jest się czym martwić, tylko podleczyć. Ale wiesz, ja dużo czytałam o tym i podobno tego wyleczyć się nie da. Zobaczymy. Ja na razie nie chcę próbować z innym lekarzem, bo to nic nie daje-i tak każdy mówi co innego icon_smile.gif. Zobaczę, jakie bedą efekty tego leczenia. Jakbyś chciała na niego namiary mogę Ci dać.
Pozdrówka
Kasiaczek
ja tez ide w ten piatek do nowego lekarza i zobaczymy co mi powie szczerze mowiac tez jestem przerazona tym wszystkim ale ja wierze ze to da sie wyleczyc a co najwazniejsze bede mogla miec dzieci ty napewno tez damy rade 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
musimy byc tylko dobrej mysli napewno damy rade
pozdrawiam i piszAda1981 co u ciebie ja tez bede pisala odezwe sie tez po tej wizycie
pozdrawiam
cydorka
ja polecam endokrynologię w Szpitalu Bielańskim, sensowni ludzie, super oddział
ja się od lat borykałam z róznymi kłopotami, tam przebadali mnie baardzo dokładnie, zebrali wszystko do kupy
gorÄ…co polecam
cydorka
Kasiaczek
ja slyszalam o tym szpitalu ale narazie poszlam juz do ginekologa prywatnego narazie dostalam luteine juz nie chce kombinowac narazie mam nadzieje ze on mi pomoze
Annnaa
Czesc dziewczyny ja mam problem z jajnikami:(niedoczynność jajników. Obecnie lecze sie w Kielcach ale to nic nie pomaga, caly czas zarzywam hormony obecnie trisequens a wczesniej Cilest, cycloprogynove i femoston, luteine ale nic z tego, lekarze mowia mi ze bez lekow nie bedzie pani mogla normalnie funkcjonowac. Mam 24 lata. Szukam tez dobrego specjalisty end.- ginek.Poradzcie cos...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.