To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole przy ul. Januszowickiej.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aleksandra
Czy macie jakiekolwiek doświadczenia z tym przedszkolem? Za pół roku zamierzam tam posłać moją obecnie 2, 5 letnią córcię, ale ciekawa jestem również i Waszych opinii.
Pozdrawiam
Ola
aga_mama
Jeżeli chodzi Ci o przedszkole sióstr Elżbietanek (nie wiem czy przy tej ulicy nie ma jakiegoś innego) to od zeszłego września chodzi tam nasza córeczka, a za 10 dni dołączy do niej druga - w wieku Twojej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola. Miła, przyjazna, rodzinna atmosfera, spokojne panie i siostry, przytulne sale, nowe zabawki, czysty plac zabaw podzielony na sektory dla poszczególnych grup. Nie mamy zastrzeżeń, Julcia bardzo szybko sie zaaklimatyzowała, w razie problemów czasem rano, gdy nie chciała zostać, zawsze ktoś się nią zainteresował, poświęcił jej czas, porozmawiał, przekonał, ze warto zostać, wymieniajac wszystkie atrakcje jakie ją tego dnia w przedszkolu czekają. Reasumując - moim zdaniem warto, powinnaś być zadowolona i możesz być spokojna o dziecko wysyłając je do tego przedszkola icon_biggrin.gif
Dorka
Aga wymieniła już większość zalet. Minusem dla pracującej mamy mogą być okresy zamkniecia przedszkola, w czasie wakcji- cały lipiec i sierpień i często jak wypadaja jakieś świeta i tzw. "długie weekendy". Na razie mi to nie przeszkadza, ale martwię się co bedzie jak wrócę do pracy icon_rolleyes.gif .

Aha przedszkole pd tego roku czynne jest do 16,30, ale większość dzieci (szczególnie w tych młodszych grupach) odbierana jest wcześniej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.