To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Warszawa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marghe
Niania szuka pracy na godziny...
ZÅ‚ota raczka rowniez szuka pracy...
Ja zresztą też icon_biggrin.gif
M.
Ika
Ja zresztą też, Marghe icon_biggrin.gif
Marghe
To może sprecyzujemy, bo nie bedą wiedziec która wybrać icon_biggrin.gif
M.
Ika
Ale ja nie niania... icon_wink.gif
Marghe
A ja nie złota rączka... icon_biggrin.gif
M.
Ika
No tak. Jestem w Wawie. Szukam rozpaczliwie.... Pracy i niedrogiego mieszkania, najchętniej na Mokotowie lub w pobliżu.... icon_confused.gif
Figaa
A ja chetnie cos na zlecenie bym przyjela, bo jestem na wychowawczym najprawdopodobnie do kwietnia, a potem wracam do pracy
f.
mamani
Ja szukam niani na "pół etetu" do rocznej dziewczynki. Praca była by u nas w domu, na Woli. Niestety kokosów nie oferuję myślę o 5 max 6 zł za godzinę. Proszę o kontakt tu lub na priv
anonimowy
CYTAT(mamani)
Ja szukam niani na "pół etetu" do rocznej dziewczynki. Praca była by u nas w domu, na Woli. Niestety kokosów nie oferuję myślę o 5 max 6 zł za godzinę. Proszę o kontakt tu lub na priv


Hii hii ja tez szukam nani a na zlecenie zwykle wykonuje inne rzeczy icon_wink.gif
Pozdrowionka
Figaa
CYTAT(Anonymous)
CYTAT(mamani)
Ja szukam niani na "pół etetu" do rocznej dziewczynki. Praca była by u nas w domu, na Woli. Niestety kokosów nie oferuję myślę o 5 max 6 zł za godzinę. Proszę o kontakt tu lub na priv


Hii hii ja tez szukam nani a na zlecenie zwykle wykonuje inne rzeczy icon_wink.gif
Pozdrowionka


Oj cos nie zalogowalam sie
To post Figi powyzej icon_smile.gif

F.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.