To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zatrucie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agak
Pomóżcie mi.
Chyba czymś się zatrułam i drugi dzień mam biegunkę i bardzo boli mnie głowa. Jestem już wykończona
Najgorsze jest to, że karmię piersią i boję się czymś małego zatruć.
Może znacie jakieś metody leczenia?
Najdziwniejsze jest to, że mój mąż jadł to samo co ja i nic mu nie jest.
Agnisma
Istnieje możliwość, że złapałaś rotawirusa niestety icon_sad.gif
Przejdź się do lekarza, nie daj się odwodnić-pij hektolitry płynów icon_exclaim.gif
Marghe
Agak, jeśli to zatrucie to dziecku nic nie będzie icon_biggrin.gif .. nie ma możliwości, zeby przez pokarm przedostały sie szkodliwe substancje.
Natomiast jesli to wirus to ryzyko żarazenia jest, ale bardzo małe.
Nie denerwuj sie i zadzwoń do lekarza, on rozwieje Twoje watpliwości.
M.
Anuk
Agak,
kup jak możesz SMECTĘ w aptece (jeśli nadal cię męczy) lub węgiel i do tego lekka dieta (nic smażonego!!!, zero napojów gazowanych, kawy, alkoholu).

Możesz odgazować coca-colę i pić - to znakomicie działa przy problemach gastrycznych!!

Pozdrawiam (jeśli to trwa dalej albo się nasilają objawy - koniecznie odwiedź lekarza - może trzeba zrobić badania np. w kierunku salmonelli).
reszka
I Enterol jeszcze, bez recepty, 2x1 saszetka. To "dobre" bakterie jelitowe, przydadzą się po biegunce. Dzidecku na pewno nie zaszkodzą. Zdrówka życzę.
agak
Dzięki icon_biggrin.gif
Dziś jest już lepiej, chociaż nic nie jem.
Smekta mi pomogła.
Anuk
Agak, łeeeeee chociaż sucharka albo duszone jabłuszko, ewentualnie ryż z marchewką. coś jednak zjedz icon_smile.gif
agak
Anuk> Na widok jedzenia wracajÄ… wspomnienia icon_redface.gif
Dużo piję, wieczorkiem coś przekąszę.
Boję sie żeby mały się czymś nia zaraził.
burek
Agak, szlapka. icon_wink.gif Mnie zarazila Emilka. Ona juz prawie zdrowa, a ja dopiero zaczynam i szczerze powiem ledwie zyje. icon_sad.gif Pal licho jak leze, ale jak wstane lub usiade... szkoda gadac.icon_sad.gif
Pozdrowiska. burek ledwie zywy icon_rolleyes.gif
agak
Ja też się ledwo trzymam na nogach. Szybko to wykańcza.

Napiłam się rosołu i zjadłam trochę gotowanego mięsa i odnowa....... icon_redface.gif

Najgorsze jest to, że muszę chodzić do pracy. Nie ma mnie kto zastąpić. Ten cholerny sezon urlopowy. icon_evil.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.