To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

krwawienie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Esther@
Pięc tygodni temu urodziłam i dziś zaczęłam krwawić jasnoczerwoną krwią. W sumie już ponad dwa tygodnie nie krwawiłam, nie plamiłam już tez długo. Czy możliwe, że to miesiączka icon_eek.gif biorąc pod uwagę, że karmię wyłącznie piersią?

Tylko nie piszcie, że mam do lekarza iść, bo jestem ze szkodnikami sama, a chyba nawet z prywatnego gabinetu by mnie wyprosili z tą bandą icon_lol.gif
mamboo
W moim przypadku po dwóch pierwszych porodach, mimo karmienia wyłącznie piersią, okresu dostawałam jakoś pomiędzy 4 a 5 tygodniem od porodu. Zastanawiam się jak teraz będzie i bardzo zazdroszczę wszystkim dziewczynom, które mają miesiączkę dopiero po kilku miesiącach.
amania
Mamboo, po kilku? Ja przy Matyldzie dostałam po 14-stu icon_wink.gif I uważam, że to całkiem sprawiedliwe i tak być powinno, w końcu przy małym dziecku ma się i tak dość prolemów icon_wink.gif
iff
Estherko ja przy Ewce miedzy 5 a 6 tygodniem dostalam jasnoczerwonego zywego plamienia, nie bylo to wielkie plamienie, ot tak wkladke wymienic i bylo jednorazowe, tzn jednodzienne i mam nadzieje, ze prawdziwy okres dostane tak jak z chlopcami-miesiac po calkowitym odstawieniu
fifafo
ja te tak dostałam wczesnie i miałam regularny okres po mimo karmienia piersią jedynie teraz jak zmarła moja babcia to ie mi opóźnił icon_confused.gif
mamboo
CYTAT(amania)
Mamboo, po kilku? Ja przy Matyldzie dostałam po 14-stu icon_wink.gif I uważam, że to całkiem sprawiedliwe i tak być powinno, w końcu przy małym dziecku ma się i tak dość prolemów icon_wink.gif


Amania, to jak najbardziej sprawiedliwe i dlatego jak mówi moja córka zazdraszczam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.