To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

JAK "ZROBIĆ" CHŁOPAKA?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia:)
No właśnie. Otórz jakiś czas temu czytałm,że stosunek przed owulacją daje większe szanse na poczęcie (i tu nie pamiętam o jaką płeć chodziło).
Może któraś z Was pamięta?
Dedukuję, że ponieważ płemniki "męskie" są szybsze więc chyba po owulacji jest większa szansa na chłopczyka...??

A tak w ogóle marze o jeszcze jednej dziewczynce. Poza tym Mąż jest zwolennikiem dwójki dzieci ja bardzo chciałabym 3 . byłaby wtedy szansa, że mąż nie da za wygraną i spróbuje po raz trzeci (chłopiec). 08.gif
AgucioreQ
wpisalam w google "planowanie płci" zobacz moze cos znajdziesz:)

https://www.google.pl/search?num=20&hl=pl&q...btnG=Szukaj&lr=
Małgoś.dz
Ten temat wiele razy był poruszany na forum. wink.gif
Teoria mówi, że największe szanse na chłopca są zaraz po owulacji (zakładając, że przed samą owulacją (czyli do 2 dób przed) nie było zbliżenia.
Za to dziewczynkę najłatwiej spłodzić, gdy do zbliżeń dochodzi przed owulacją (podobno najlepiej gdy ostatni stosunek nastąpił ok. 24 -48 godzin przed momentem owulacji). A potem stop.
Problem polega oczywiście na w miarę dokładnym ustaleniu momentu owulacji. W tym mogą pomóc testy owulacyjne.

Tyle teorii, a w praktyce... wink.gif
Agatkie
Zerknij sobie na www.starania.pl tam jest bardzo dużo właśnie na ten temat icon_smile.gif
Pozdrawiam
Agata
Ewelinek
A ja słyszałam, że PAN musi skarpetki mieć na nogach hihi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Moja Mama powiedziała mi, że były kiedyś takie śmieszne metody na płeć... I pytała mojego męża jak to jest kochać się w skarpetkach... jak dowiedzieliśmy się, że będzie syn... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Powodzenia icon_wink.gif
Małgoś.dz
Wątpię, żebym kiedykolwiek z Panem w skarpetkach do łózka ochoczo wskoczyła. A syna mam, a jakże. icon_lol.gif
meggie
ja gdzies slyszalam ze pozycja klasyczna-dziewczynka, a inne-chlopiec inne kolezanki jadly kiszona kapuste, ostatnio czytalam o tym w "twoim dziecku"
podaje linka
https://www.twojedziecko.pl/index.php?optio...id=20&Itemid=41
AnkaSkikanka
Jako ojciec dwóch córek i dwóch synów dam Ci dobrą radę: bawcie się dobrze icon_smile.gif
anqa
My zmajstrowalismy w owulację i wszystko wskazuje że będzie synek wink.gif
ps. skarpetki też były 01.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.