To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spotkajmy siÄ™ , co?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewabi
Dziewczyny, spotkajmy się może, co?
Stęskniłam się za Wami i poplotkowało by się troszkę wink.gif
Uzgodnimy jakiś termin w przyszłym tygodniu?
Jeśli przed południem - to ja tylko w czwartek nie mogę. Popołudniami i wieczorami - zawsze.
No to?
menada
Ja chętnie ale dopiero we wrześniu. Teraz siedzimy w Darłowie icon_biggrin.gif Pogoda w kratkę, ale mamy wspaniały aqua park pod nosem icon_biggrin.gif
Doruśka
ja sie moge spotkac w tym tyg. w przyszłym wyjeżdzam,tzn w piątek wyjeżdzam
ewabi
ha! czyli mogę się spotkać w tym tygodniu z Dorusią, a w przyszłym z Ulą! może być w sumie i tak icon_biggrin.gif

Dorusia - będę w czwartek jechała do mojego lekarza w Obornikach - czyli w sumie koło ciebie icon_smile.gif - może byśmy się spotkały ... i kumin tunezyjski bym Ci przywiozła...
Doruśka
niestety w czwartek ja mam wizyte u lekarza na Brochowie icon_smile.gif hehe.w
ewabi
szkoda, ale ciągle możemy rozważyć pozostałe dni... czyli...upsss tylko jutro icon_smile.gif
Anita.W
Tez bym sie spotkala icon_smile.gif juz raczej we wrzesniu icon_biggrin.gif
ewabi
teraz to ja zasadniczo też we wrześniu i to raczej w drugim tygodniu, bo mi się chłopaki znowu pochorowali icon_evil.gif
skanna
Ja najchętniej po 11 września. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba mam tam trochę wolnego przed południem. A jak nie, to wieczory, byle nie 6-go i 7-go.
Doruśka
to papa. jade,będe 11 września w domu.
Skanna a nie ma czegos dla dzieci w filharmonii? kalinka marzy o koncercie icon_smile.gif)
Anita.W
Moj idzie w poniedzialek do przedszkola i mam nadzieje ze sie nie rozchoruje. Juz mnie glowa boli od Kuby wrzaskow to sobie troche odpoczne jak on bedzie w tym przedszkolu.
Anita.W
Aha, Ewa zapomnialam ci napisac ze twoj Jasiek zosal najlepszym kolega Kuby icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif . Ze 3 dni opowiadal jakiego to ma fajnego kolege icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ewabi
o! jak miło! Jasiek jeszcze nigdy nie był niczym najlepszym kolegą icon_lol.gif byłam przekonana, że to poza jego zasięgiem icon_lol.gif icon_lol.gif
kachaaa
ja w tygodniu tylko po 19 , weekendy dowoli , oprócz tego i 16-17,09
ewabi
To może wybierzmy sobie jakąś łądną datę, będzie na co czekać.
Po 11 września (poniedziałek) bardzo ładną datą jest 12 (13 wolałabym nie, a i menada pewnie też nie będzie mogła icon_biggrin.gif), a 14 i 15 też są ok. Potem mamy cudny weekend, który też można zagospodarować - bo następny - to ja już będę musiała kręcić torta dla Kubana icon_smile.gif
menada
Tak, tak 12, 14 i 15 sÄ… ok icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
13-go balujemy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
kachaaa
to ja jedynie z tych dat 12 i 14 15-go jedziemy już do Bydgoszczy
ewabi
podnoszę wątek, bo 11 i po 11 tuż. proszę szanowne koleżanki (także te, co z urlopów wróciły icon_biggrin.gif) o sprecyzowanie czy 12 czy 14, czy przed południem, czy po icon_smile.gif.
Osobiście na weekend wybywam i po cichu oczekuję, że przez ten czas ustalicie coś miłego na przyszły tydzień icon_smile.gif
skanna
Mnie wszystko jedno czy 12-ty czy 14-ty, byle rano, bo na 13.30 muszę być z powrotem w domu a po drodze odebrać Gabryśkę.
Ewentualnie wieczorami, po 20, wtedy to już obojętnie zupełnie.
Anita.W
Mi tez wszystko jedno. W dzien ok. 14 musze byc w przedszkolu po Kube a popoludnia i wieczory wolne (wieczorem bede z jednym bobasem (ostatnio placzliwym)).
Potwora
Hej wróciłam z wakacji icon_wink.gif jestem gotowa na spotkanie, przywiozłam nawet coś słodkiego icon_wink.gif
skanna
Ankieta
Anita.W
I co z tym spotkaniem? hm...
Bylo?
skanna
Anita, jest 10 listopada, rozejrzyj się po Dolnośląskim.
Anita.W
Aha to ok icon_biggrin.gif .

Dolnoslaskie jest duze to moze mi troche zejsc na rozgladaniu sie icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.