To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

HAROMONET

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Karolka18
Lekarz wypisał mi Harmonet.Czy mozecie napisać cos o tych tabletkach?
eni20
ja kiedys bralam jakies 3lata temu. Bylam bardzo z nich zadowolona. dokladnych szczegolow nie pamietam:)
An_Qa
karolka Harmonet to dobry lek, ja je bralam przed ciaza i teraz tez, inne tabletki powodowaly mdlosci w moim przypadku a Harmonet jest ok
An_Qa
no moze z tym lekiem to troche przesadzialm wink.gif
Karolka18
heh icon_wink.gif
Aniu,wczoraj wzięłam pierwszą tabletke Harmonet i czuje się dobrze,bo której tabletce mam wiedzieć,ze dobrze przyswaja je mój organizm?Przed ciążą brałam Microgynon i super się czulam więc nie wiem kiedy mogą wyjść ewentualne ujemne skutki tabletek icon_confused.gif
An_Qa
jak ja bralam microgynon to od pierwszego dnia mialam takie mdlosci ze myslalam ze w ciazy jestem icon_wink.gif

To skoro po micro bylo ci ok to dlaczego teraz nie chcialas ich?? Sa tansze a jesli dobrze sie po nich czulas to po co tracic kase. Kupilabys cos Mackowi za to icon_wink.gif
Karolka18
masz racje,ale kiedy poszłam do gina po tabletki,zaznaczyłam,ze bede na diecie a microgynon ma baaardzo dużą dawke hormonów i chce jakąś lekką antykoncepcje,zeby mi w odchudzaniu nie przeszkadzała icon_smile.gif jak wkońcu wróce do swojej wagi przedciążowej to wróce do microgynon bo pamietam,ze kupwałam je za 7zł icon_biggrin.gif a harmonet niestety za 39zł u mnie na osiedlu a w centrum miasta 24 icon_neutral.gif duza róznica,nie ?
An_Qa
kurcze... to ja tega Harmonetu musze chba poszukac tanszego, ja place 35 zl i pamietam ze 3 lata temu tez tyle placilam. Jutro rano ide na miasto to moze znajde, bo w zasadzie mialam wziac dzis pierwsza tab, ale nie maialam kasy. Maz wyplate przyniesie dzis to zaszaleje icon_lol.gif
Karolka18
i jak tam?Znalazłaś tańsze tabletki?ja dziś będę łykać siódmą tabletke i jak narazie czuje się dobrze icon_smile.gif nawet piersi mi nie bolą co jest dla mnie nowością w tabletkach icon_smile.gif moja kolezanka brała Harmonet to ciągle plamiła icon_confused.gif myślałam,ze ja tez a tu taka niespodzianka icon_smile.gif
An_Qa
na poczatku chcialam pogratulowac Mackowi zabka, bo na marcowkach tego nie zrobilam.

Ja zaczelam drugie opakowanie, przy pierwszym plamilam a teraz na razie nie. Tabletki tansze znalazlam. Za 25 zl a wczesniej placilam 35. Zapytalam dlaczego taka roznica a one tam nawet nie wiedzialy ze te tabletki moga byc takie tanie i powiedzialy ze zglosza szefowej i niech szuka tanszego dostawcy.
Niestety na recepcie mialam 3 opakowania i po kupieniu jednego w aptece (tej drogiej) daly mi odpis, ktorego w innych nie przyjmuja i musze wykupic w tej samej icon_confused.gif
Karolka18
dziekujemy icon_smile.gif

a nie mozesz wziasc nowej recepty?
An_Qa
jesne ze moge, ale jakos nie chce mi sie isc do lekarza icon_confused.gif Zeby sie dostac musze isc dczesnie rano, po 7 bo pozniej to juz sie nie dostane. Lekarka przyjmuje tylko 16 osob dziennie icon_confused.gif
Edzia77
Moje samopoczucie przy harmonecie było super, natomiast musiałam odstawić, gdyż tak przy trzecim opakowaniu straciłam apetyt na igraszki z moim mężem. Normalnie chęci byy u mnie zerowe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.