To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odchody poporodowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sensymilia
Mam pytanie przede wszystkim do kobiet, które miały robione "czyszczenie" macicy po porodzie...jak długo występują te "wycieki" i czy mają jakiś specyficzny zapach?? icon_confused.gif
Meganka.
U mnie teraz to już takie śluzowate plamienia, ale zdaża się, że i krwiste sie pojawią.
Karolka18
róznie bywa jesli chodzi o długosc ich trwania.U mnie np. trwały 2 tygodnie,pózniej 5 dni spokoju i znowu tydzien krwawienia.I to wszystko.Zapach taki jak przy zwykłej miesiaczce.
Kasia&Hania
a u mnie trwały jakieś 3-4 tyg. na początku były brązowo czerwone i leciały jakby strzępki czegoś....???? Myślałam, że mnie źle wyczyścili....ale było OK. Zapach był bardzo brzydki!!! Ale to ponoc normalka. Napewno nie taki jak przy okresie. Czułam sie tak jakbym sie rozkładała. Myłam się co godzinkę szarym mydłem, ale to nie pomagało. Szare mydło dobrze robi na gojenie blizny. Polecam. pozdrawiam
sensymilia
CYTAT(Kasia&Hania)
Zapach był bardzo brzydki!!! Ale to ponoc normalka.


znalałam na necie, że, cytuje "... Zapach gnilny odchodów może świadczyć o infekcji." icon_confused.gif hmm....trochę mnie to niepokoi...ale jeśli u Ciebie nic nie działo to chyba tutaj trochę przesadzają....

mam nadzieję, że szybko się to skończy i zacznę normalnie funkcjonować...
Kasia&Hania
u mnie było Ok, aczkolwiek też się martwiłam tym ,,zapachem''. Nie miałam ani stanu podgorączkowego, ani innych objawów zapalenia. Jak się niepokoisz to skonsultuj to z lekarzem, albo z położną środowiskową. Ja miałam super położną. To ona pierwsza powiedziała mi, że ten zapach to normalka i żeby się nie martwić. Pozdr. Kasia
m4rusia
Macicę miałam czyszczoną ze względy na to że miałam cesarkę. Krwawiłam około 3 tyg z tym, że zabarwienie wydzieliny przechodziło od brunatnoczerwonego do jasnoróżówego na koniec. Z początku 'zapach' nie był przyjemny ale to dlatego, że podczas porodu przeszłam zakażenie wewnątrzmaciczne. W wydzielinie widoczne były też duże skrzepy. Potem jak przy zwykłej miesiączce.
asdfghjklzxcvbnm
Hmm...a u mnie trwało to dość długo- bo ponad 6 tygodni (czerowne, czerwono- brunatne , brunatne)
Zapach- miesiÄ…czkowy.
anulkas
Mysle ze dlugosc krwawienia po porodzie zalezy od rodzaju w jaki sposob dziecko przyjedzie na swiat, tzn. czy w naturalny czy przez cesarskie ciecie! Przynajmniej takie opinie chodzily u mnie w sali poporodowej!
U mnie po cesar icon_biggrin.gif skim cieciu byly one bardzo skromne, spodziewalam sie lawiny!ale przezylam, i teraz jest ok! Miesiaczki juz regularne!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.