To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SkÄ…d to mleko???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasia&Hania
Witam. Wczoraj podczas kąpieli poczułam nagły przypływ mleka do piersi. Może nie było by w tym nic dziwnego, ale nie karmię piersią już od listopada zeszłego roku. Myślałam, że to może druga ciąza, ale test wyszedł negatywny. Nie wiem o co chodzi. Jestem przed miesiączką, a 3 tyg temu przestałam brać tabletki antykonc. Napiszcie czy Wy też tak macie i czy to normalne? Piersi mam tkliwe i bolesne. Nie powiększyły się specjalnie, ale nie wiem co robić.Skąd to mleko??? Pozdrawiam cieplutko.
kasiarybka
Kasiu a może za jakiś czas zrób jeszcze jeden test.

Mialam podobne doświadczenia kiedy byłsm w ciąży z Weroniką a jeszcze o niej nie wiedziałam.


chcociaż to dziwne.....pomiędzy moimi dziećmi jest 6 lat różnicy.
Kasia&Hania
Hmmmmmmm icon_rolleyes.gif kurcze...Poczekam ztym testem do miesiączki, może sie coś wyjaśni. Może to faktycznie wczesna ciąża, ale dziwi mnie to bo we wczesnej ciązy piersi nie produkowały by chyba mleka. Jutro sie wybieram do gin. Zobaczymy co mądrego mi powie. Dzięki Kasiu za odp. Pozdrawiam. Czekam jeszcze na jakieś komentarze w tym temacie.
chomik
Też tak miałam, ginekolog zalecił zbadanie poziomu prolatyny.
Wyniki były lekko ponad normę i dlatego następował wyciek mleka,jednakże nie było to na tyle poważne bym musiała brać lekarstwa. Samo przeszło wink.gif
Kasia&Hania
Byłam dziś u lekarza. Kazał zaczekać do miesiączki. Jak nie będzie to powiedział, żebym przyszła na USG. Zobaczymy. Dzięki za odp. Buziaczki. Jesteście dziewczyny nieocenione. Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.