To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bielsko-B szpital

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gozdzik:)
szpital w BIelsku -białej gdzie rodzić macie jakieś propozycje
a czy znacie taka pani doktor jak Irena Ozimina
dzidecka
Jak rodzić to tylko w Wojewódzkim icon_smile.gif

dr. Ozimina prowadzi właśnie moją drugą ciążę icon_smile.gif
gozdzik:)
a to mnie ucieszyłaś icon_biggrin.gif bo właśnie tam zaplanowałam moj porod a i ja chodze do pani doktor icon_biggrin.gif a na kiedy masz termin porodu
dzidecka
Na 15 kwietnia icon_biggrin.gif A Ty chyba marcówka? icon_wink.gif
gozdzik:)
tak marcóweczka icon_biggrin.gif
malflu
ja urodziłam w Wojewódzkim 28 czerwca 2006 synka Patryka. Jestem bardzo zadowolona ze szpitala - miałam opłaconą położną p A.Szymlak.[/url]
MADZIA_MAMA
dziewczyny a nie ma problemu z tym zeby mnie np tam przyjeli jak w ogole nie jestem z Bielska Bialej ? a powiedzcie jeszcze jak tam jest jesli chodzi o meza czy te 2h po porodzie musi sobie isc icon_sad.gif czy moze zostac, pomoc sie wykapac itd bo w kazdym szpitalu jest roznie a skoro macie doswiadczenia z wojewodzkiego to zdajcie jakies szczegolowe relacje acha no i ile osobowe pokoje i czy z lazienka no i jak tam pielegniarki pozytywnie nastawione czy jakies wiedzmy ?icon_smile.gif
Iśka
A ja przymierzam się rodzić w Eskulapie ( nie cesarka), chodzę tam do lekarki i chcę u niej rodzić. Mam kilka koleżanek które tam rodziły i są bardzo zadowolone. O swoich doświadczeniach mogę napisać po fakcie wink.gif
mama_do_kwadratu
A czy w Eskulapie mają sprzęt do ratowania noworodków? Na przykład respirator, porządny inkubator itp.? Wątpię.
Oczywiście nikomu nie życzę problemów, ale to bardzo ważne kryterium. Karetka "N" to dla mnie za mało.
W Wojewódzkim jest oddział patologii noworodka, dobrze wyposażony.
Iśka
Mają porządne inkubatory, faktycznie nie ma patologii noworodków.
mama_do_kwadratu
CYTAT(Iśka)
Mają porządne inkubatory, faktycznie nie ma patologii noworodków.

dlatego właśnie rodziłabym w Wojewódzkim, gdzie (nie daj Boże) dziecko nie musiałoby czekać na karetkę, ale otrzymałoby natychmiastową pomoc.
Może ktoś mnie oskarży w o czarnowidztwo, nie o to chodzi. Mam doświadczenia, że tak powiem, niezbyt ciekawe. Nie z Eskulapem, co prawda, ale szpitalem, w którym nie było respiratora dla noworodka.
agag
Ja tez poród miałam w Eskulapie -bylam zadowolona,ale opieka mojego lekarza miała duzo do życzenia...
A co to sprzętu to dzieciaczki wysyłane są do Wojewódzkiego
Pozdrawiam
mama_do_kwadratu
CYTAT(agag)
A co to sprzÄ™tu to dzieciaczki wysyÅ‚ane sÄ… do Wojewódzkiego  

Wiem, ale czasem nie ma czasu.
Dlatego uparcie polecam Wojewódzki.
Iśka
A ja ostatecznie rodziłam w Wojewódzkim (ze względu na gestozę i "uroczy" tydzień na patologii ciąży). Rewelacyjna opieka na porodówce, świetna lekarka, położna. Źle natomiast wspominam oddział matki z dzieckiem (traktowanie kobiety w sposób przedmiotowy, niewielka pomoc- choć oczywiście nie wszyscy).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.