To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LubiÄ™ kicz, plastic, fantastic:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Czy ktos jeszcze lubi ?
Lubię korale, plastiiki, drewno, masa......jakiekolwiek, oby koralowe były icon_wink.gif
Noszę bransoletki wszelkiego rodzaju ( bynajmniej nie srebrne, czy złote
icon_redface.gif choć takowe posiadam).
Ostatnio kupiłam na "Centraliach" drewniany komplet za 12 zł. jejku jaka szcześliwa byłam icon_redface.gif


No lubiÄ™ strasznie.....nawet nie wiem dlaczego.

Korale do pasa, lata 70-ąte, plastikowe kolczyki (muszą mieć srebrne końcówki bo uczulona jestem jak cholera), w różnych kolorach, plastikowe i drewniane obrączki.....ubóstwiam....

taka ze mnie tandeciara
icon_redface.gif
myszka
Ja tez lubie. Glownie korale, naszyjniki, wisiory. Bransolety tez chetnie. Kupuje przewaznie w hinduskich sklepikach - maja b.duzy wybor. Lubie tez wyroby ze srebra. Kolczyki ostatnimi czasy nosze coraz rzadziej. Pierscionki - wlasciciwe jeden, srebrny z duzym oczkiem z masy perlowej.

No ale ja w ogole bizuterie lubie.
kasiarybka
Myszku kochana, ale ja lubujÄ™ siÄ™ w kiczu.....w plastikowym kiczu icon_redface.gif icon_redface.gif , kocham plastikowe, tandetne kolczyki i bransolety....takie wiesz z lat 70-Ä…tych 80-Ä…tych.
Korale....różowe, niebieskie, brązowe, zielone..... icon_redface.gif
Kosztują czasami mnóstwo kasy ( bo w moim mieście bardzo modne są icon_redface.gif ), ale i tak je kupuję....bo uwielbiam, podobaja mi się....pierścionki z plastikowym, kolorowym oczkiem, albo z kolorowymi cyrkoniami icon_redface.gif , jejku....tandeta mi sie podoba....czasami się tego wstydze, ale przyznaję się zbez bicia icon_smile.gif



Nie noszę natomiast bluzeczek przed pępek, obcisłych mini, czy dżinsów biodrówek bo mi masa nie pozwala, ale gdyby pozwalała to pewnie bym nosiła icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Big Sister
Heh, mnie się prawie każda biżuteria podoba, kwestia zakomponowania tego ze strojem. Sama jednak noszę tylko zegarek i to taki za 10 zl, z niedbalstwa wink.gif
Chętnie jednak założylabm jakieś diamenty na wieczór icon_lol.gif
Kasia&Hania
A i mnie się ten ,,kicz'' Kasiuniu podoba. Uwielbiam te plastikowe badziewia, korale itp. Nie mogę się oprzeć pokusie, gdy koło nich przechodzę. Mam tylko jeden problem. One kompletnie nie pasują do mnie. Ubieram się raczej....no wiecie nie wtym stylu. Bo ja to raczej styl bardziej biurowy lubię i troszkę skromnej elegancji. A te rzeczy zupełnie się z tym gryza. Choć je uwielbiam, to siłą rzeczy muszę z nich rezygnować icon_cry.gif Pozdrawiam
kasiarybka
O właśnie Kasiu "badziewem" się lubuję....i to jest problem....

Wybrakowana,nieintelektuallna jestem i tyle... icon_biggrin.gif
Kasia&Hania
Kasiuniu, sądze, że z Tobą wszystko OK. po to są te świecidełka i plastikowe kicze, żeby cieszyć nimi oczy. Mnie sie one naprawde bardzo podobają. Pozdrawiam. Aha ja w takim razie też jestem wybrakowana... icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.