To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

praca przez internet

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sali
wypełnianie ankiet,ok 15 minut dziennie,zarobek ok 250zl bez dodatkowych kosztów,info marta_misztal@orange.pl
Kitka*
Wiem, że na zachodzie telepraca jest dość popularna. Szukałam i u nas, ale nic nie znalazłam icon_mad.gif Co do tej oferty na razie jestem trochę nieufna... Czekam na bliższe informacje. Może ktoś jeszcze słyszał o jakiejś pracy przez internet. Z racji mojej niepełnosprawności i wychowywania dziecka mogę się podjąć tylko takiej. icon_sad.gif
Aha, znam dość dobrze j. francuski, więc może jakieś tłomaczenia?
Ginger
CYTAT(sali)
wypełnianie ankiet,ok 15 minut dziennie,zarobek ok 250zl bez dodatkowych kosztów


czy mogę prosić o więcej szczegłów? Może być na priv icon_smile.gif
Elak
wydaje mi się, że szkoda waszego czasu icon_wink.gif
Mika
CYTAT(sali)
wypełnianie ankiet,ok 15 minut dziennie,zarobek ok 250zl bez dodatkowych kosztów,info marta_misztal@orange.pl


chyba przez rok po te 15 minut żeby zarobić 250 icon_lol.gif
KM
CYTAT(Mika)
CYTAT(sali)
wypełnianie ankiet,ok 15 minut dziennie,zarobek ok 250zl bez dodatkowych kosztów,info marta_misztal@orange.pl


chyba przez rok po te 15 minut żeby zarobić 250 icon_lol.gif


ale bez kosztów, czysty zysk icon_lol.gif
Ginger
nie no, uważam że skoro autorka pierwszego postu nie ma nic więcej konkretnego do dodania na temat tej oferty to faktycznie nie jest ta oferta warta uwagi. Chyba, że może jednak dowiemy się czegoś więcej? icon_lol.gif Nigdy nic nie wiadomo icon_cool.gif
Ginger
na podany mail pisac nie będę, bo nia mam zamiaru potem codziennie odgruzowywać skrzynki ze spamu icon_wink.gif
felipe
Nie ma się co łudzić, nie w tym chorym kraju icon_smile.gif
lena77
napisalam ponizej
lena77
[quote="lena77"][quote=Ginger]nie no, uważam że skoro autorka pierwszego postu nie ma nic więcej konkretnego do dodania na temat tej oferty to faktycznie nie jest ta oferta warta uwagi. Chyba, że może jednak dowiemy się czegoś więcej? icon_lol.gif Nigdy nic nie wiadomo icon_cool.gif[/quote]

[quote=Ginger]na podany mail pisac nie będę, bo nia mam zamiaru potem codziennie odgruzowywać skrzynki ze spamu Wink[/quote]




Ja napisalam i dowiedzialam sie szczegolow a spamow nie dostaje. Napisz na maila i sie dowiedz, o co chodzi a nie pisz oszczerstw na wyrost..
Ginger
lena77, wystopuj, bo nie wiem czemus się tak napuszyła. icon_eek.gif Proszę cię, żebyś mi nie wciskała treści, których nie miałam na myśli. Czy oszczerstewm jest wiara w to że może się czegoś dowiem o tej ofercie?

Ja uważam, że jeśli oferta jest poważna to sie pisze o niej jawnie a nie robi z tego jakies tajemnice. Ja bardzo poważnie pytałam o szczegóły, ale jak na razie nie otrzmałam żadnej odpowiedzi. Prosiłam o info na priv, jeśli pisanie w poście stanowi jakis problem. Jeszcze poczekam, może otrzymam jakieś info. I tyle.

A nie chcę wypisywać maili, bo z doświadczenia wiem, iz kończy się to potem spamowaniem skrzynki (jeśli oferta nie była poważna lunb jeśli osoba do której piszę nie zadba o bezpieczeństwo kontaktów w swojej skrzynce - a tego nie mogę być pewna pisząc do kogoś, kto nie znam icon_wink.gif ) - a to spamowanie nie następuje po tygodniu tylko często po kilku miesiącach, a ja nie mam zamiaru co pół roku zmnieniać skrzynki i tyle. Mam prawo nie lubic spamu, prawda?
Mika
Lena -nie bądź naiwna -w ten sposób sprzedaje się adresy -podajesz swój zwrotny i już ma Cię na liście icon_wink.gif
spamu dostaniesz tyle ilu firmom "CiÄ™ sprzeda" -poczekaj...zobaczysz icon_wink.gif
lena77
icon_cool.gif zreszta, niewazne. napuszylam sie, to fakt. zal mi sie foremki zrobilo, ze nie dacie jej zarobic, ot co. goopia jestem.
Kitka*
CYTAT(lena77)
goopia jestem.

Ja też, bo tam napisałam.
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że jestem początkującą internautką.
Szkoda, bo te 250 zeta wydałabym w całości na swoje zachciank icon_biggrin.gif
KlaraM.
ja mam niestety same negatywne doświadczenia jeśli chodzi o telepracę, zazwyczaj trafiałam na samych oszustów icon_sad.gif
odynka
no niestety głównie tacy sie ogłaszają, telepraca istnieje ale... zazwyczaj info rozchodzi sie po znajomych... nawet te duże firmy ktore oferują przesyłanie ankiet mailem się nie wywiązują:(
szantrapa
A ja pracuję przez internet i bardzo sobie chwalę icon_smile.gif Nie zrażajcie się, można i to nawet za niezłą pensję plus umowa o prace itp. Powodzonka.
ewelina1139
Czesc
Ja tez probowalam znalesc prace przez internet i ciagle napotykam same oszustwa.Mam rocznego synka i chcialabym jakos dorobic do pensji meza.Moze bys pomogla,podala jakies kontakty,linki...?
Z gory dziekuje Ewelina
mamusia_Pati
dziewczyny jak tak czytam wasze wypowiedzi to mozna sie załamać, w naszym kraju, nieufnym niestety, kobieta opiekująca sie dzieckiem w domu nie ma szans dorobić do pensji meza pracą na odległość, w innych krajach nie ma z tym problemu a u nas.... 32.gif
sama szukam informacji, nie zalezy mi na dużych kwotach ale takich by miec na pieluchy, pozywienie dla malucha, ubranka, jakies 500zł miesiecznie ale sie nie da bo ciagle sami oszusci czychają na takie babki jak my
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.