To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wieczór panieński

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
ja miałm ale z taki bardzo kameralny i bez zadnych wielkich atrakcji a moja sis bedzie teraz starszą na slubie koleżanki i prosze Was bardzo o opis waszych wieczorów paninskich i moze cos ciekawego z prezentów
wiem o kilku ztypu zapałki dla podtrzymania ogniska domowego
albo sznurek co by meza krótko trzymac

podpowiedzcie cos jeszcze proszÄ™
zasugerowałam sie troche postem o zareczynach i pomyslałam ze cos podpowiecie chociaz jakis link
katiek
Ja miałam mały na 5 dziewczyn i dostałam 3 wałki w tym 2 z dedykacjami odpowiednimi icon_lol.gif . Mam je do dziś.
PS. Jeszcze nie używane icon_wink.gif
Tuni
CYTAT(katiek)
 
PS. Jeszcze nie używane wink.gif

To jak robisz pierogi? wink.gif
katiek
Czwartym zabranym z domu panieńskiego icon_lol.gif
Tuni
To niezły składzik wałków masz icon_lol.gif Jak ślubny podpadnie, to ma przechlapane wink.gif icon_lol.gif
fifafo
dobra a co jeszcze ja wałek mam jeszcze po baci w 2 sztukach i pierogi rzadko robiłam do tego czasu haha icon_biggrin.gif
Cleo
Mnie koleżanki urządzily 'babski wieczor'- z romantycznymi filmami na video (ach, to bylo przed czasami dvd!), dobrym jedzonkiem i napitkami oraz prezentami. Teraz widzę, że sie pozmienialo, bo dzwnią do mnie klientki i zamawiają całe 'show' - z nauką np flamenco, makijażem ( nauką i zrobieniem), cateringiem itp. chyba sobie na 10 rocznicę zorgainzuję Porządny Wieczór Panieński;)
lowerman
annakto napisała:
CYTAT
zasugerowałam sie troche postem o zareczynach i pomyslałam ze cos podpowiecie chociaz jakis link



Cieszę się, że kogoś zainspirowałem 08.gif
Użytkownik usunięty
Mój wieczór panieński był cudowny hehehe icon_smile.gif Siedziałyśmy w 5, obżerałyśmy się tofifi (czy jak to się pisze), zapijałyśmy winkiem. Mój mąż spędzał swój wieczór kawalerski zbijając stoły na nasze wesele... icon_confused.gif

Natomiast byłam na wieczorze panieńskim rok z groszkiem temu... Profesjonalnym... W klubie "scena". Bez jedzenia, z drinkami i... gwoździem programu... na specjalne życzenie przyszłej żony... striptizem icon_cool.gif Tańczył dla nas... Dawid? czy jakoś tak... Podobno był w jakimś Big Brotherze czy innym Barze... W każdym razie miał się rozebrać icon_lol.gif Pokój do tegoż - ciasna klitka. Przyszła Panna Młoda na środku pomieszczenia, na krześle. Pan tańczył szybko, profesjonalnie. Głównie dla (lub raczej NA) panny młodej... Wił się po niej, dotykał i inne takie. Ogół bawił się świetnie. Bohaterka wieczoru także... Tylko ja... stara ciotka-dewotka... jakoś byłam zniesmaczona. Bo jakoś nie mieści się w ramach mojej "świetnej zabawy" dotykanie... egh... miejsc intymnych obcego faceta. No... ale to podobno teraz jest trendy icon_wink.gif W każdym razie... jakoś nie powaliło mnie to na kolana icon_lol.gif

Zaś w przyszłym roku czekają mnie dwa wieczory panieńskie... uch...
fifafo
no a co do samego przebiegu jak to powinno wyglÄ…dac jakies stare przesÄ…dy cy cos podobnego
w kregu mojej sis zabiera sie przyszłą żonę na dyskoteka tam wrecza sie prezenty i juz a moze cos jej zaproponowac orginalnego
Choco.
Do mnie wpadło kilka najbliższych koleżanek, każda coś upichciła a ja zaopatrzylam nas w winko i napoje. Dostałam kuferek z prezentami, które stanowiły:
- poradnik "Kuchnia Polska" no bo wkońcu przez żołądek do serca
- szampan ( do kolacji, którą upichę na podst. książki)
- koszulka nocna (było coś dla ciała, to niech będzie dla ducha)
- paczka prezerwatyw (w wiadomym celu)
-kajdanki z futerkiem (gdyby okazało się, że przyszły mąż lubi ekstrawganckie doznania)
- żel nawilający ( jesli po nocy poslubnej byłabym "nieco wyekspolatowana")
...na wypadek gdyby gumki nie spełniły swojej roli:
- paczka pieluch
- jedzonko w słoiczkach dla malucha
- grzechotka
I na stare lata...jak już zostaną tylko chęci a brak będzie możliwości:
- gazetka dla mężą
- i cosik dla mnie:)icon_smile.gificon_smile.gif

Dostałam też kopertę pełną złotych myśli o małżeństwie i kilka dobrych rad od koleżanek- mężatek:) Oglądałyśmy filmy, rozmawiałyśmy o takich rzeczach, że do dziś mi wstyd i objadałysmy się pysznościami. Ogólnie wspominam bardzo- bardzo miło:)
moncik1976
Moj wieczór był jakieś trzy latka temu ale też go wspominam z łezką w oku icon_wink.gif Było u mnie kilka najbliższych koleżanek i przyjaciółek. Przygotowałyśmy wszystkie jakieś sałatki, koreczki itp. Do tego naszprycowałam dorodnego arbuza wódeczką, potem go wydrążyłyśmy łyżką do lodów i zajadałyśmy delikates mniammm icon_wink.gif
W prezencie też dostałam wałek,bieliznę - jeden komplecik sexi pleksi i drugi na noc poślubną.
Oglądałyśmy filmy romantyczne a potem wyszłyśmy na delikatną dyskotekę i tańczyłyśmy, wygłupiałyśmy się - było suuuper!!!!
Wiem, że w prezentach daje się zapałki, kaskę tzn grosiki - by Pani Młodej nie brakło jej nigdy. Cukier na osłodę. Poszperam gdzieś miałam taką listę i najwyżej dorzucę tutaj.
Całuchy!
fifafo
o dziekuje bardzo prosze o jeszcze aż sie rozmażyłam
Kasia&Hania
I jeszce tort w kształcie p...Super sprawa. Wygląda rewelacyjnie...i robi wrazenie.pozdrawiam
fifafo
CYTAT(moncik1976)
Moj wieczór byÅ‚ jakieÅ› trzy latka temu ale też go wspominam z Å‚ezkÄ… w oku icon_wink.gif ByÅ‚o u mnie kilka najbliższych koleżanek i przyjaciółek. PrzygotowaÅ‚yÅ›my wszystkie jakieÅ› saÅ‚atki, koreczki itp. Do tego naszprycowaÅ‚am dorodnego arbuza wódeczkÄ…, potem go wydrążyÅ‚yÅ›my Å‚yżkÄ… do lodów i zajadaÅ‚yÅ›my delikates mniammm icon_wink.gif  
W prezencie też dostałam wałek,bieliznę - jeden komplecik sexi pleksi i drugi na noc poślubną.
Oglądałyśmy filmy romantyczne a potem wyszłyśmy na delikatną dyskotekę i tańczyłyśmy, wygłupiałyśmy się - było suuuper!!!!
Wiem, że w prezentach daje się zapałki, kaskę tzn grosiki - by Pani Młodej nie brakło jej nigdy. Cukier na osłodę. Poszperam gdzieś miałam taką listę i najwyżej dorzucę tutaj.
Całuchy!

poproszę o dorzucenie tej listy wieczór panieński sie zbliża a moja sis jest wam bardzo wdzięczna za pomoc
pozdrawiam
pewnie nie raz jeszcze wykorzystamy bo kilka panien w kolejce do wyscia za mąż
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.