To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie się podziało TVN Style?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Pytanie jak w temacie.
Codziennie oglądałam ten kanał a tu nagle informacja, że kanał TVN Style został wyłączony a na tej czestotliwości pojawi się nowy atracyjny program icon_confused.gif
maminka43
tez jestem ciekawa....u mnie jeszcze odłaczyli kanał Turbo,ale dali info ze we wtorek w to miejsce wskoczy sport klub icon_smile.gif
A tak lubiałam TVN style....ech.....
basiau
do poczytania
emce
No to współczuję Wam, bo też lubię Style. U mnie są, ale za to od Mistrzostw świata w Piłce nie ma Hallmarku.... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif I nie zapowiada się, żeby miał wrócić...
mamboo
Mcda współczuję...
Ja mogę na okrągło oglądać "Morderstwa w Midsummer"* i "Jordan"

*Jakby z pisownią było coś nie tak, to przepraszam
emce
CYTAT(mamboo)
Mcda współczuję...
Ja mogę na okrągło oglądać "Morderstwa w Midsummer"* i "Jordan"

*Jakby z pisownią było coś nie tak, to przepraszam


Wiesz co, Basiau, chyba wproszę sie do Ciebie na seans - mnie właśnie tych 2 brakuje najbardziej... icon_cool.gif icon_cool.gif
lena77
Czy to ten kanal z chodzacymi modelkami? nabawilam sie kompleksow przez nie-kiedy pracowalam w pubie, "szlo" na okraglo i wszyscy jak jeden maz wlepiali sie tylko w ekran icon_lol.gif
mamboo
CYTAT(mcda)
CYTAT(mamboo)
Mcda współczuję...
Ja mogę na okrągło oglądać "Morderstwa w Midsummer"* i "Jordan"

*Jakby z pisownią było coś nie tak, to przepraszam


Wiesz co, Basiau, chyba wproszę sie do Ciebie na seans - mnie właśnie tych 2 brakuje najbardziej... icon_cool.gif icon_cool.gif


Zapraszam!!!
Dzisiaj startuje "Jordan"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.