To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ProszÄ™ o pomoc

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasiaczek
Witam wszystkie serdecznie,
Jestem na tym forum pierwszy raz,odwiedziłam je ponieważ mam wielki problem i już sama sobie z nim nie radzę może tutaj znajdę pomoc mianowicie nie moge zajść w ciążę napewno to nie jestem jedyną natomiast żaden lekarz u którego byłam do tej pory nie pomógł mi odsyłają mnie tylko od jednego do drugiego i tak w kółko a ja bardzo bym chciała mieć wreszcie dzidziusia icon_sad.gif icon_sad.gif dlatego mam ogromną proźbę może któraś z was zna jakiegoś lekarza który mógłby mi pomóc a co najważniejsze wyleczyć dodam może że wogóle nie mam cyklów owulacyjnych i nieregularne miesiaczki nawet co 6mies icon_sad.gif i szczerze mówiąc jestem już bezradna dlatego proszę o jakieś namiary na dobrego naprawdę specjalistę.
Dziekuje i pozdrawiam wszystkie mamusie i te które też są załamane jak ja icon_sad.gif
Kasiaczek
może dodam ze jestem z warszawy bo w sumie nie napisalam i bardzo czekam na odpowiedz icon_sad.gif musze z kims pogadac o tym
Alutek
Kasiaczku
Trudno coś powiedzieć nie wiedząc z jakiej miejscowości jesteś icon_confused.gif
jeżeli jest to duże miasto to na pewno funkcjonuje w nim nie jedna poradnia i klinika leczenia niepłodności; proponuję poszukac na internecie w rankingu takich klinik, np. na Bocianie. wink.gif
Jeżeli jest tak jak mówisz to leczenie hormonalne powinno pomóc, tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość icon_rolleyes.gif Owulację da sie stymulować!! wink.gif
Pozdrawiam i życzę powodzenia!! Moge ew. udzielic inf. o lek. ale w Krakowie.icon_cool.gif
No i zapraszam do wątku dla starających się, na pewno będzie Ci razem z nami raźniej i może spotasz kogoś kto zna jakiegoś specjlistę blisko Twojej miejscowości - miasta (?)
wink.gif
Kasiaczek
dzieki Alutka za odpowiedz ja jestem niestety z Warszawy ale ja juz nie wiem chce sie juz jak najszybciej podjac leczenia mam juz swoje latka i tka jak wiekszosc z was chcialabym bardzo miec juz dzidziusia napewno bede czesto do was zagladac bo lepeij jest sie komus wygadac i lepeij sie jakos czuje icon_lol.gif dalas mi troche nadziei dzieki icon_smile.gif
Alutek
Kasiaczku
No to w Warszawie najwięcj chyba takich specjalistów.
Wiem że dużo par specjalnie tam jeździ. Nie pamietam teraz konkretnych nazw klinik ale napewno słyszałam o NOVUM w Warszawie duzo dobrego.
Spróbuj poszperać na Bocianku jest napewno ranking takich klinik razem z ankietami i opiniami pacjentek.
Pozdrawiam i zycze powodzeni!! Trzymam kciuki!!
W sumie to jesteś w bardzo dobrej sytuacji bo masz naprawde najwiekszy wybór klinik w swoim mieście.
Kasiaczek
tak ja wiem ze moze i jest duzo tych Klinik ale nie kazda jest na moja kieszen icon_sad.gif ale musze koniecznie isc prywatnie bo niestety ale lekarze w przychodniach to mi guzik pomogli i tylko mnie zdołowali jedna lekarka powiedziała mi po badaniach hormonalnych ze małe szanse mam chyba że in vitro całe szczęście ja mam jeszcze nadzieje i mój mąż też jak tak wogóle można powinna chyba spróbować mnie wyleczyć a nie tak odrazu takie rzeczy mówić.
Bardzo się cieszę że weszłam na to forum icon_smile.gif podtrzymujecie mnie na duchu
dzieki
malpiszon
Kasiaczek głowa do góry, niedalej jak wczoraj jedna staraczka nam oznajmiła o II na teście a też ginka jej powiedziała że nie ma szans na ciąże icon_lol.gif
Kasiaczek
wow to super icon_lol.gif icon_lol.gif to gratuluje jej
ja poszukam na tym bocianie dzis jakiejs kliniki jak mi sie uda to napewno was poinformuje dziewczynki icon_smile.gif mam nadzieje a to chyba najwazniejsze choc szczerze mowiac czasem sie zalamuje z tego powodu
Kasiaczek
kurcze szukałam na tym bocianie tych klinik ale niektore z nich nie maja zbyt dobrej opini a sa drogie wizyta 100zl +usg tez ok 80+ napewno dodatkowo platne badania hormonalne chcialaby juz jaknajszybciej isc ale nie stac mnie w tym mies icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif dlaczego ci panstwowi lekarze tak podchodza do tego wszystkiego to jest niesprawiedliwe icon_sad.gif
Alutek
Zgadzam się z Tobą że u państwowego lek. niewiele załatwisz... icon_rolleyes.gif
ja tez od dawna chodze prywatnie... icon_cool.gif
Ceny w tych klinikach są rzeczywiście niespecjalne... icon_rolleyes.gif
Ale ostatnio na forum wypowiadała sie dziewczyna która miała robiona inseminacje na kasę chorych; więc widać da się trafić niekiedy na porządnych lek w ramach NFZ... icon_redface.gif
Na pewno na naszym forumie tez sÄ… z Wa-wy dziewczyny;
na pewno pomogÄ… Ci. POZDRAWIAM !!
Kasiaczek
Dzieki Alutek za słowa otuchy mi to naprawde pomaga 13 mam zadzwonic do specjalisty sie umowic u nas w takim szpitalu w Warszawie czytalam na tym bocianie na forum ze tam naprawde pomagaja zobaczymy icon_lol.gif
Magdalena Sierocka
kasiaczek,polecam gorąco dr Słabik w szpitalu na czerniakowskiej,za darmo,tylko rano do 11,po zapisie. Leczyłam się przez 5 lat u privów i nikt nie mógł mnie wyleczyć (przepisywali drogie leki),a wystarczyła jedna wizyta u niej i koszt leków nie przekraczający 20zł i wszytko było ok.
Kasiaczek
o dzieki za podpowiedz ja wlasnie tam ostatnio bylam w tym szpitalu ale trafilam do takiego lekarza tez mi powiedzial zebym sie nie przejmowala wystarczy tylko glowa ruszyc w moim przypadku a nie odsylac mnie 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif dal mi do siebie wizytowke
Kasiaczek
bylam juz u nowego lekarza
przepisał mi narazie luteine i zobaczymym moze to wszystko samo sie wyreguluje powiedzial ze narazie nie potrzebne sa badania hormonalne zastanawiam sie czy dodatkowo nie zaczac brac tego wiesiolka i costagnusa podobno to sa jakies ziolowe leki na takie zaburzenia hmm
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.