To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

alergia a 3 migdał

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Fragosia
Hej dziewczyny, mam problem

Byłam wczoraj u alergologa i na testach. Małemu wyszło że ma duże uczulenie na Brzozę (6/4) oraz roztocza (5/3) i trawy (3/4) i prawie na wszystko inne co był badany to też.

Ale na nieszczęście wspomniałam u alergologa iz mały miał miec wycięty 3 migdał ale zrezygnowałam (3 konsultacje: 2 za wycięciem - 1 przeciwny). No i ta lekarka nic tylko że przede wszystkim żeby leczyć alergie należy wyciąć 3 migdał, bo ma takie same objawy jak przy alergi.
bo trudno rozpoznać czy kaszel jest od 3 migdała czy od alergi.

No i sie zezłościłam bo mówię głupiej babie że od roku odkąd Aruś leczy sie na alergie to nie ma problemu z chorobami (wcześniej chorował co 2 tygodnie). Że jak przyjmuje leki na alergie to nawet jak biega to nie kaszle no a ona swoje.
Nie chce wycinac mu 3 migdała bo dziecko: raczej śpi z zamknietymi ustami - wiec oddycha przez nos, ma dobry słuch- robiliśmy mu badania,
a przy tym byliśmy już na wycięciu - tylko że nasz szybko wypisali ze szpitala bo mały zaczął się dusić - prawdopodobnie reakcja alergiczna na jakieś środki szpitalne. Widziałam jak dzieci cierpią i płaczą a potem te migdały często odrastają. a i problem z moim maluchem jest taki też że ma przerośnięte boczne więc już słyszałam że dobrze byłoby je przyciąć. A po co jak dziecko odkąd leczę go na alergię (tzn od roku ) chorował tylko raz.
No i co ja mam zrobić. Chyba zmienię alergologa. A może nie powinam tak się upierac?

A i jeszcze głupia bab mówi mi że nie jestem jedyną matką która ma dziecko z alergią i 3 migdałem iwszyscy mówią że leczenie alergi nie pomaga.Ale ja mówie że pomoga !! tylko że ona tego już chyba nie chce słyszeć. UUUUUUUU



Mama Asi (ur.20.11.2003) i Arusia (ur.06.09.2006)
Fragosia
A oto moje szkraby, wreszcie udało mi sie zrobić paseczki



grzałka
ale ten problem to na czym polega?
że baba jest głupia?
Fragosia
Problem mój polega na tym iż nie wiem czy wycinać ten 3 migdał?
Czy faktycznie mylę się iż uważam że nie ma wiele wspólnego kaszel mojego dziecka z 3 migdałem? czy poprostu zmienić lekarza.

Może ktoś z forumowiczek miał takie powiązanie alergi z 3 migdałem u swojego dziecka i mógłby sie cos na ten temat wypowiedzieć.
Byłoby mi miło.




Ulcia i Julcia
Moja córka ma trzeci i boczne powiększone. Choruje często, jak chodzi do przedszkola. W domu nie. Na razie nie wycinam. Wybieram się na 2-3 tygodnie w góry lub nad morze. Nie wykazuje objawów alergii.
Kingus
CYTAT(GosiaF)
Może ktoś z forumowiczek miał takie powiązanie alergi z 3 migdałem u swojego dziecka i mógłby sie cos na ten temat wypowiedzieć.
Byłoby mi miło.


Krótko, bo czasu mam malutko-Konrad, megaalergik, miał bardzo mocno powiększony migdał. Alergolożka stwierdziła, że czekamy (bo nie było problemów ze słuchem przede wszystkim), nie ma powodu do paniki. Samo wycięcie migdała alergii nie leczy, wycięcie tylko dlatego, że wyeliminuje się jeden z podejrzanych powodów chorób to po prostu pójście na łatwiznę. Koka migdał dochodził do normalnych rozmiarów gdzieś do 4 roku życia. Obecnie nawet laryngolog, który był za wycięciem twierdzi, że dobrze się stało, że został. A alergię i tak mamy w pełnym rozkwicie icon_evil.gif

Pozdrawiam

Kingus
Fragosia
Dzięki serdeczne podbudowałam sie - nie wycinamy.



monika 1981
hej.mam synka alergika
[/list]od 5 miesiaca zycia Patryka walczymy z alergia pokarmowa i wziewna.jest uczulony na bialko mleka krowiego,marchewke,cytrusy.od 2 lat jest non stop na lekach. icon_sad.gif jak trzeba bylo wprowadzic inhalator mialam dosc.ciagle wizyty u lekarzy,zmiana lekow a i tak poprawa byla znikoma.wprowdzone specjalne mleko zaczelo dawac efekt w leczeniu.jeden lekarz na czterech poznal sie na tym co dolegalo malemu.teraz Ptryk ma 3 latka i jestesmy na takim samym etapi co na poczatku.alergia nie cofa sie a leki nie dzialaja.teraz od 3 miesiecy jest ciagle chory.dwa razy zapalenie pluc.kupa lekow a jaki efekt?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.