To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co sie dzieje

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MoniZ
od 2,5 tygodnia mam takie dziwne bole podbrzusza bylam u lekarza i nic nie wykryl klonkretnego wiec powiedzial ze moze to byc poczatek zapalenia i zapisal mi antybiotyk ale do dzisiaj mnie pobolewa i nie wiem co sie dzieje, tydzien temu dostalam okres byl o tydzien zawczesniej i dziwny przez pierwsze trzy dni nic nie mialam prawie a 4 i 5 to lecialo ze mnie i nastepne trzy dni. masakra w sumie mialam ponad tydzien okres. teraz od dwoch dni piersi mnie bola juz sama nie wiem ale to chyba nie mozliwe zebym byla w ciazy zwlaszcza ze mialam okres i jeszcze do tego czeste oddawanie moczu. czy jest mozliwe zebym byla w ciazy. ide dzisiaj do lekarza ale juz do innego skonsultowac sie z innym czy nie mam jakis komplikacji po lyzeczkowaniu a dodam ze poronilam 13 czerwca
bardzo sie boje i denerwuje s icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif ie
MoniZ
JUZ BYLAM U LEKARZA I MNIE USPOKOIL WSZYSTKO JEST WPORZADKU PRZEPRASZAM JAKBYM KOGOS URAZILA OSTATNIO MAM SAME STRESY I MOZE TO WSZYSTKO JEST TEGO WINA I CALYCZAS CZLOWIEK ZYJE W NAPIECIU...
alusia27
Moni28 to dobrze, że lekarz powiedział, że jest ok. Nie przepraszaj, bo nie masz za co, każda z nas na Twoim miejscu też by się niepokoiła. Rozumiem Cię, bo ja też miałam zabieg w maju tego roku po obumarłej ciąży, ale u mnie jakoś wszystko samo ładnie się zagoiło.
Ładnych cykli Ci życzę i szybkiego zdrowego Dzidziusia icon_smile.gif
MoniZ
DZIEKUJE BARDZO !!!!!
ZYCZE WSZYSTKI BY SIE NIE STRESOWALI PRZY STARANIU SIE O DZIDZI CHOC TO JEST TRUDNE TRZEBA SIE POSTARAC.
emka357
hej dziewczyny :*

mam pytanie..... nie mam jeszcze potwierdzonej przez ginekologa ciazy.... jedynie przez test.... mysle ze bylby to gdzies 3 tydzien ciąży.

wczoraj dostalam silnych bolow jajnika i straszne krawienie wraz z dziwnymi skrzepami...

pomyslalam ze to mzoe miesiaczka, chociaz to akurat nie moglo nia byc skoro bylo jednodniowe...

i jak to jest jak to bylo poronienie ?

pojde do lekarza po weekendzie a on powie ze nic nie ma ze w ciazy nie jestem.... ale czy wykaze ze miala ona miejsce.... ?

przeciez w tym czasie poronienie jest samoisnte i organizm oczyszcza sie sam ...

na jakiej podstawie on mi to stwierdzi ? czy w ogole stwierdzi ze ta ciaza np. byla ?

sa jakies badania ?
podobno na beta hcg ale ono wykauje tylko czy jestem.... ale czy bylam ?

prosze odpowiedzcie jak tylko jestescie w stanie :*
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.