To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ubezpieczenie w przedszkolu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elak
Ile płacicie za ubezpieczenie w waszych przedszkolach?
U nas składka na ubezpieczenie w przedszkolu 50zł.
Czy trzeba ubezpieczyć dziecko w przedszkolu, czy można wybrać inną ofertę ubezpieczenia pomijając przedszkole?
Osobiście wolałabym tańsze i jakiejś znanej firmy, bo tę której ofertę mamy w przedszkolu nie znam.
Maciejka
U nas 28 zł. Ubezpieczenie na 10 tys. w Hestii.
Mika
35zł-gdzie i na ile,dowiem się we wtorek na zebraniu wink.gif
ulla
26 zł w PZU.
KM
45 zł w Sigmie
paulap
28 zł w PZU
mamuśka.chłidzw
28 zł w PZU
iguana
cos kolo 30 zl w compensie
ewita 77
31 zł w PZU na rok.
Pozdr.
krzysio.k1
35/rok ale nawet nie wiem gdzie. Ubezpieczenie 24h
Ludek
40,00 zł nie wiem gdzie.
blaire
48 zł/rok, nie wiem gdzie. Ubezpieczenie 24h/dobę, czyli nie tylko w przedszkolu. 30% kwoty składkowej firma daje na przedszkolne potrzeby (dywaniki itd).
Dor
32 zł w Filarze, ubezpieczenie 24h/dobę. Jakąć część składki (nie wiem jaką) firma przekazuje przedszkolu.
Z tego co wiem, tak jest przynajmiej w szkołach, można samemu ubezpieczyć dziecko, tylko wtedy musisz
napisać oświadczenie do szkoły. Pewnie w przedszkolach tez tak jest.
agak
16 zł w Warcie na 5 000.
Litka
23 zł na rok w PZU
Ciocia Magda
my też w PZU ale 35zł (z jakimiś świadczeniami dodatkowymi, ale bez tych świadczeń składka byłaby tylko 34) icon_rolleyes.gif

na dodatek - i tu bomba - na zebraniu pojawiły się panie prawniczki od odszkodowań. Że niby jak nie możemy uzyskać odszkodowania z tytułu ubezpieczenia, to uderzać do nich. Ba, zanim zadzwonimy na pogotowie i policję, też mamy do nich dzwonić. I jeszcze nas postraszyły, jakie to szkody mogą nasze dzieci spowodować i że powinniśmy mieć ubezp. OC w życiu prywatnym (pewnie po to, żeby one mogły zarobić dzięki odszkodowaniom). Czyli te sępy, o których czytałam u Grishama, dotarły już do nas icon_rolleyes.gif .
W każdym razie, jestem zdegustowana, że dyrektorka coś takiego zorganizowała, ale może ja dziwna jestem.
Joga75
26 zł za cały rok, Hestia
Dor
Dzisiaj dowiadywałam się ja k to jest w szkole:
możesz ubezpieczyc dziecko gdzie indziej,
musisz wtedy napisac oświadczenie, że rezygnujesz z przedszkolnego ubezpieczenia
Elak
Jak widzę mamy najdroższe z możliwych icon_twisted.gif
Niestety ubezpieczyłam małą w przedszkolu, bo jak się dowiadywałam, to grupowe są i tak tańsze od ubezpieczenia indywidualnego. Tak więc szkoda, że dyrekcja przedszkola wybrała tak drogie ubezpieczenie - FinLife icon_confused.gif .
ewita 77
DoElak--
Nie martw się ,Ja z tego co obserwuję na forum to u nas żadna rewelacja
icon_confused.gif .U córki mojej siostry,ubezpieczenie obejmuje niedość,że 24 h to nawet przez wakacje icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif .To jest dopiero ubezpieczenie wink.gif
A u mnie tylko w przedszkolu icon_evil.gif a juz poza nim to nie icon_evil.gif icon_evil.gif
Pozdr.
A_KA
30 zł, ale nie wiem gdzie icon_wink.gif. Ważne przez 24 h. Nie wiem jak z wakacjami icon_confused.gif
hogata
33 zł na rok, w PZU.
ale nie wiem czy 24h. Muszę zapytać...
mamuśka.chłidzw
aaa to u nas w cenie takiej jak napisałam wcześniej jest 24h, poza terenem przedszkola również obowiązuje oraz w wakacje. Pani dyr na zebraniu opowiadała właśnie jak z tego pakietu dochodziły świadczeń z jedną mamą, a wypadek zdarzył się w wakacje poza terenem przedszkola. Potwierdziła to mama obecna na zebraniu.
Mika
47zł w PZU icon_rolleyes.gif
aga.ja
20 zÅ‚ z Warcie – suma ubezpieczenia 8 000 - 24 h do 31 sierpnia a nawet asekuracyjnie do 30 wrzeÅ›nia 2007. ObowiÄ…zuje także poza terenem przedszkola.
katiek
47 zł
Nie wiem gdzie i w jakim zakresie.
Na razie mamy zamieszanie z nowymi wytycznymi icon_evil.gif wg których pełna obsada nauczycielska ma być od 8 a nie od 7 jak dotychczas icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Pecia
32 zl w PZU
ubezpieczenie na 10.000 zl
24/h , wakacje tez, na rok
katiek
Dowiedziałam się . Na 10.00 w PZU 24/dobę.
Owca
u nas 24 zl na rok, 24 h , wakacje tez
kwota 10 000
w PZU
ewita 77
CYTAT(Owca)
u nas 24 zl na rok, 24 h , wakacje tez  
kwota 10 000  
w PZU


Hmmm.... icon_rolleyes.gif to czemu u nas tak nie ma skoro też jesteśmy w PZU icon_rolleyes.gif
Pewnie Dyrektorka coś kręci icon_lol.gif icon_lol.gif
skanna
A wiecie, że jak nie macie ochoty, to nie musicie ubezpieczać?
Tyle, że w razie wypadku nie dostaniecie odszkodowania.
W każdym razie obowiązku nie ma, chyba, że tak się same zobowiażecie w umowie podpisywanej z przedszkolem. Ale przedszkole nie może Was do tego zmusić.
hogata
CYTAT(skanna)
A wiecie, że jak nie macie ochoty, to nie musicie ubezpieczać?
Tyle, że w razie wypadku nie dostaniecie odszkodowania.
W każdym razie obowiązku nie ma, chyba, że tak się same zobowiażecie w umowie podpisywanej z przedszkolem. Ale przedszkole nie może Was do tego zmusić.


Zgadzam się absolutnie. Mnie nawet pani sekretarka poinformowała, że nie mam żadnego obowiązku ubezbieczać i jakie są ewentualne konsekwencje (chodzi oczywiście o brak odszkodowania, nic innego...).

Pozdrawiam.
addera
u nas 32 zł ,ale nie wiem gdzie, bo mąz był na zebraniu i nie zwrócił uwagi u jakiego ubezpieczyciela icon_evil.gif

w szkole u Dominiki 27 zł
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.