To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Regularnosć miesiączek po porodzie.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zoadka
Po pierwszej ciąży miałam w miarę regularne cykle. Teraz po urodzeniu drugiego dziecka dostałam @ 7 miesięcvy po porodzie a teraz jest to 42 dzień cyklu i nic nie wskazuje żebym miała dostać okresu. Śluz mam naogół rozciągliwy i taki juz jest 4 tygodnie, na co moja ginka powiedziała że on nie wygląda ani na płodny ani na niepłodny. Robiłam USG w 28 dniu cyklu i endometrium miało 8mm.
Zabezpieczamy sie z mężem więc juz oszalałam dlaczego jeszcze nie mam @..a po głowie mi chodzą myśli o ciąży icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_confused.gif .
Jak to było u Was?
Karolka18
kinga,ja już nie karmie piersią ale cykle miałam bardzo długie.@ spóźniała sie nawet 15 dni icon_confused.gif mi tez oczywiscie myśli o ciąży przychodziły do głowy az postanowiłam brać tabletki anty. dzięki którym okres będę miała normalnie icon_wink.gif mialam iść do ginekologa zeby wypisał mi tabletki na wywołanie @ ale kiedy wkońcu okres przyszedł (13 dni po terminie) wzięłam pierwszą tabletke.
zoadka
Ja tabletek brać niestety nie mogę, bo mam po ciążach bardzo obciążona wątrobę, dlatego zdecydowałam się awaryjnie na wkładkę...tylko czekam na @....
zoadka
no i przyszła w 50 dzień cyklu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.