To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bielany Wrocławskie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aj80
Jest tu jakaÅ› mama z Bielan?
Anita.W
Z blogu wyczytalam ze jestes z Zielonej Gory. Ja tez pochodze z tamtych stron icon_smile.gif . Niestety nie mieszkam na bielanach a na zlotnikach ale czasami na zakupy sie wybieramy na bielany a wlasciwie to maz robi zakupy a ja w ikei stercze z dziecmi.
aj80
Myślę, że większość Wrocławian na Bielanach bywa średnio raz w tygodniu icon_smile.gif Jak byś miała ochotę to możemy się kiedyś spotkać icon_biggrin.gif
anulkamamulka
A ja mieszkam na klecinie koło Auchan/Tesco, jestem zmotoryzowana , mam małego bzrdąca 2 lata i staramy się o kolejnego, więc chętnie mogłabym się z Toba /Wami spotkac icon_smile.gif)) Tym bardziej ze mam wolny zawód i jestem dośc mobilna pod tym kątem icon_smile.gif
aj80
Przepraszam, ale dopiero co to przeczytałam. Jestem jak najbardziej za spotkaniem. Jakieś propozycje?
anulkamamulka
Ja moge się dostosowac icon_smile.gif Moge podjechać w dowolne miejsce , najlepiej w tygodniu po południu czyli od 16.30-17.00 wzwyż.

A tak w ogóle, to zastanawiamy się nad kupnem domku na Bielanach. Tak że ciesze się ze będe mogła skonsuktowac z Tobą ten pomysł icon_smile.gif

Andzia
aj80
OKI, dalsze rozmowy na maila icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.