To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rodzina zastepcza, pilne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wictoria007
jak rozwiązac rodzinę zastępczą? Moja córka jest u moich rodziców w rodzinie zastępczej, chcę rozwiązac rodzinę zastępczą ale nie wiem jak mam to zrobic. Proszę o poradę.
cydorka
witaj
w przyklejonym wątku duszek zacheca do zadawania pytań ekspertom, może tam znajdziesz odpowiedź

z Twojego pytania wnisokuje, że Twoi rodzice są ustanowieni jako rodzina zastępcza dla Twojego dziecka
Czy to oznacza, że jesteś pozbawiona praw rodzicielskich?
A może jesteś niepełnoletnia i do czasu osiągnięcia pełnoletności rodzice sprawują władzę rodzicielską również nad Twoją córką
Napisz coś więcej może będzie ci można pomóc
cydorka
kasiask
O takich sprawach decyduje sąd. Musisz wnieść sprawę do sądu o ustanowienie opieki nad dzieckiem.
wictoria007
Jestem pełnoletnia, mam 21 lat. Moi rodzice zostali ustanowieni rodziną zastępczą dla mojej córki kiedy miałam 17 lat bo właśnie wtedy się urodziła. nie mam odebranych praw rodzicielskich, ale nie wiem jak pisac taki wniosek i starac się o rozwiązanie rodziny zastępczej. wszelkie wskazówki pomogą mi.
kasiask
Idź do sądu i tam zapytaj. Być może uda Ci spotkać z sędziną, która zajmuje się Waszą sprawą.
AgucioreQ
jestem z dziwiona bo mam 16 lat i w sadzie powiedzieli ze rodziny zastepczej dla małej nie mozna ustanowic, tylko opiekuna prawnego ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.