To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co te panie mówią ....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dagmarcia
Oskar dzisiaj jak wracaliśmy do domu mówił mi że .....coś tam pani powiedziała że mama jest w chmurkach icon_eek.gif

kurcze w jakich chmurkach ??? muszę się jutro pani zapytać, ciekawa jestem czy będzie umiała mi odpowiedzieć czemu moje dziecko myślało że ja w chmurkach jestem ? bo mi się to jakoś jednoznacznie skojarzyło icon_confused.gif

wasze dzieci też takie historyjki przynoszą do domu ?
KM
CYTAT(Dagmarcia)
wasze dzieci też takie historyjki przynoszą do domu ?


Nie.

Ja bym się takimi historyjkami nie przejmowała, może dziecko coś źle zrozumiało, powtórzyło albo po prostu wymyśliło.
aronka
Dagmarciu, nie wpadaj w panikę. wink.gif Twój Oskarek jest malutki. Moja Natalia ma prawie 6 lat, a jeszcze potrafi wymyślać takie rzeczy, że szok. Też muszę się zastanawiać na ile coś jest prawdopodobne. Ma kobieta wink.gif taką wyobraźnię, że często mnie zadziwia. icon_rolleyes.gif
I też powie czasem coś takiego, że muszę robić dochodzenie, co właściwie autor miał na myśli... wink.gif
Maciejka
Mnie dziś Maciek powiedział, że nie byli na placu zabaw, bo wczoraj jakieś dziecko ktoś zabrał z placu zabaw. Tak im pani powiedziała. I dziś faktycznie furtka "od ulicy" była zamknięta, kiedy przedszkolaki z innej grupy były na dworze. Nie wiem o co chodzi muszę jutro dopytać. Nie wiem czy to prawda, ale Maciek raczej z tych, co nie wymyślają.
grzałka
Moja Ania w 3 i 4-latkach przynosiła do domu takie historie, że głowa boli. Że pani zamyka dzieci w łazience jak płaczą, że ja w zim ie zamykali na tarasie bez kurtki, podczas gdy inne dzieci dostawały obiad, a ona stała i patrzyła przez szybę, że pani nie pozwala się bawić żadnymi zabawkami...założyłam nawet wątek na ten temat.
Tobatka
Pewnie usłyszał coś piąte przez dziesiąte, resztę sobie dopowiedział i wyszła mu mama w chmurkach icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.