To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ogromna prośba do mam z Gorzowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Mam wielką prośbę-czy jest jakaś mama z Gorzowa, która mogłaby kupić mi bilety na "Psałterz Wrześniowy"?? Bilety podobno jeszcze są, ale do kupienia tylko na miejscu - w budce przy EMPIK-u. Ja mam do Gorzowa 180 km - to trochę za daleko, żeby jechac tylko po bilety. Gdyby któraś z Was mogła byłabym ogromnie wdzięczna.
Aylin
Witam icon_smile.gif

Mama z Gorzowa jeszcze nie jestem, ale z Gorzowa jestem i może się nadam icon_smile.gif Kwestia szczegółów to może na priva? icon_smile.gif
myszka
Ja też z Gorzowa - jeśli byłaby jeszcze potrzebna pomoc.
semi
Bardzo Wam dziękuję icon_biggrin.gif . Anek, napisałam na priva. Myszka, jeśli Anek nie będzie mogła to uśmiechnę się do Ciebie, dobrze? Naprawdę wielkie dzięki-zanim wpadłam na pomysł napisania na forum wydawało mi się, że nie mam szans na ten koncert. A jednak! dziękuję:)
Aylin
emi już ci odpisałam icon_smile.gif widzę że jeszcze jakieś rodaczki tu są icon_smile.gif może myszka będzie mogła to zrobić szybciej, bo ja jutro nie dysponuje czasem. Będę mogła zrobić to we wtorek.
myszka
E, myszka to dopiero we wtorek tu zajrzała znowu, więc wątpię, żebym była szybsza. Jakby co - dajcie znać.
semi
Już mam:). Na razie wirtualnie;), ale mam. Bardzo, bardzo dziękuję Anek za pomoc, a myszce za chęć pomocy icon_biggrin.gif .
Aylin
Hej icon_smile.gif
no to się cieszę, że sprawa załatwiona icon_smile.gif Życzę miłego słuchania icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.