To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Herbatka PU-ERH

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Wbmot
Ta czerwona herbatka wspomaga odchudzanie i procesy trawienne itp.

Okazuje się jednak, że posłodzenie jej może osłabiać jej działanie.

A Wy znacie tę herbatkę? Pijecie Ją? Słodzicie?
anonimowy
Piję czerwoną herbatę dosyć często, ale nie słodzę. Na początku mi nie smakowała, ale się przyzwyczaiłam icon_smile.gif
Beata Białystok
Ten gość powyżej to ja. Znowu mnie nie zalogowało icon_confused.gif
oro
Czy faktycznie czerwona herbata pomaga w odchudzaniu? Ile razy dziennie trzeba ją pić?
.uzytkownik.usuniety.
Podobno też nie można pić nic innego poza nią icon_sad.gif chyba, że wodę icon_sad.gif .

Ale działa. Na moją mamę icon_smile.gif
Wbmot
Ponoć trzeba pić 3-5 szklanek dziennie, nie posłodzoną, bo traci wtedy swoje wartości.
reszka
Ja sobie tez popijałam, bo lubię jej smak, od dawien dawna, ale niestety - moja Madzia którą karmie piersią miała wybitna biegunke podczas gdy mamusia raczyła się herbatką. Więc ją odłożyłam na półkę (herbatę, nie Madzię), musi poczekać na lepsze czasy.
niezalog cydorka
Witajcie
Ostatnio troszki sie interesowalam ta herbatka, wpadla mi w rece taka broszurka jednej z firm produkujacych rozne takie "dziwne herbatki".
Tam bylo napisane ze czerwonej herbaty nie powinny pic kobiety w ciazy i karmiace (tak bylo napisane o tej pu-erh). Ze najlepiej ja pic podczas posilkow zwlaszcza tych zawierajacych tluszcze bo ogranicza ich wchlanianie.
A polecam pu-erh o aromacie erl-grey (nigdy nie wiem jak to sie pisze) zupelnie nie czuc tego specyficznego smaczku czerwonej herbaty
pa Cydorka
irminka2
Pijam ostatnio te herbatki , zwłaszcza earl-grey. Efektów schudnięcia narazie nie widzę, ale ponoć nie wolno nic pić poza tym, a ja za nic na świecie nie wyrzeknę się kawy oraz drinka z mężem w niedzielne popołudnie.
Pozdrawiam i życzę smacznej herbatki
Irmina
Lilly
Ja kiedyś dość skutecznie piłam czerwona herbatke. Ładnie wyregulowała hmmm moje procesy trawienne i chyba dlatego zrzuciłam zbędne 3 kilogramy, ale juz nie pamietam w jakim czasie. Piłam jej bardzo dużo - pare filiżanek dziennie (co ciekawe tylko w pracy icon_smile.gif ), ale grzeszyłam róznież kawa i winem. Więc sama nie wiem... To schudnięcie przypiałabym raczej własciwościom Pu-erh w regulowaniu pracy układu pokarmowego, czego skutkiem niejako ubocznym jest chudnięcie.
Maciejka
Ja też pijam te herbatkę od czasu do czasu i też zauważyłam jej własciwości 'wymiatające". Trawienie jest zdecydowanie lepsze. Nigdy nie mogę się zmusić do regularnego picia tej herbatki, może jesienią i zimą zawezmę się... icon_wink.gif
Maciejka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.