To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik samochodowy dla sześciolatka-jaki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
jeśli był juz taki watek to przepraszam, nie mogę znaleźć w wyszukiwarce. Pilnie potrzebuję kupić Leosiowi fotelik. Nie samą podstawkę, a fotelik właśnie-dużo jeździmy, podstawka nie zdaje egzaminu. Podpowiedzcie coś proszę. na allegro jest ich mnóstwo, a ja nie mam pojęcia, który wybrać. Macie coś godnego polecenia? Wpadło mi w oko coś takiego: https://www.allegro.pl/item125676300__fotel...r_gratisy_.html. Może któraś z Was to ma?
Kasia&Hania
polecam Deltim- Mały podróżnik. Rewelacja. Mam, bo też dużo podrózujemy. jestem bardzo zadowolona, jedynie cena może troszkę odstraszać...ale naprawdę WARTO
iff
Kasia&H podroznik dla 6 to chyba nie fotelik z przyszloscia icon_wink.gif

emi ja mam maxi cosi chyba xp (pisze chyba bo dla mlodszego mam na pewno xp) i moj 7,5 latek nadal w nim jezdzi itd

podobno w tym cybexie super sprawa jest podnozek, jak dla mnie w tej chwili nie ma znaczenia, bo chlopcy nigdy nie skarzyli sie ze maja zdretwiale nogi jak im wystaja z fotelika

sprawdzilas jaki ma wynik w testach zderzeniowych ? - to dla mnie jest wyznacznik
mamami
My mamy Concorda Lifta i jst ok. Dla Macka zamierzam kupic taki sam jak tylko Majka go wygryzie z obecnego fotelika.
iff
mamami a jaki Maciek teraz uzywa fotelik?
mamami
Maciek ma bebe conforta takiego do 18 kg. to jest model podobny do tego z regulacja szerokosci tylko on jest taki wielki na stale. to fotelik jeszcze po michale wiec juz ich nie produkuja ale jest rewelacyjny dlatego nie bede Majce kupowac nic nowszego.
Mika
CYTAT(Kasia&Hania)
polecam Deltim- Mały podróżnik. Rewelacja. Mam, bo też dużo podrózujemy. jestem bardzo zadowolona, jedynie cena może troszkę odstraszać...ale naprawdę WARTO


Deltim jest tak mały i wąski,ze nawet do 18kg się nie nadaje
Mój syn mając 2,5 roku,będąc małym i drobnym dzieckiem JUŻ się w niego nie mieścił
Opis producenta,że fotelik nadaje się do 36kg to bujda na resorach

Jeśli sześciolatek duży to starczy poddupnik,jeśli z tych drobniejszych to jakiś poddupnik z oparciem wink.gif taki jak wybrałaś

my mamy z tej samej grupy wagowej Graco Junior Plus (wtedy nie było jeszcze Graco Rally Sport wink.gif )
Kasia&Hania
CYTAT(Mika)
CYTAT(Kasia&Hania)
polecam Deltim- Mały podróżnik. Rewelacja. Mam, bo też dużo podrózujemy. jestem bardzo zadowolona, jedynie cena może troszkę odstraszać...ale naprawdę WARTO


Deltim jest tak mały i wąski,ze nawet do 18kg się nie nadaje
Mój syn mając 2,5 roku,będąc małym i drobnym dzieckiem JUŻ się w niego nie mieścił
Opis producenta,że fotelik nadaje się do 36kg to bujda na resorach

Hania ma prawie 2 latka waży dobre 14 kilo i fotelik jest narazie super. My w każdym razie jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. No ale nie wiem jak będzie dalej. A to, że dziecko nie ,,lata'' w foteliku, to chyba raczej na plus. Ciasno Hania też nie ma, więc...tak jak już napisałam fotelik mogę polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam
Mika
Kasia-poczekaj do zimy jak grubsze ubrania dojdÄ… wink.gif
poza tym lepiej jak dziecku jest luźniej -od trzymania to pasy są,niż jak ma za ciasno,że ledwo się ruszać może
ma być bezpiecznie ale i wygodnie icon_smile.gif
grzałka
Moja prawie 5-latka jeździ w Graco Junior plus. Gdybym miała więcej kasy kupiłam bym Maxi cosi lub concorda.
Kasia&Hania
CYTAT(Mika)
Kasia-poczekaj do zimy jak grubsze ubrania dojdÄ…  :wink:  

No powiem ci, że aż ciekawa jestem...w sumie nie zastanawiałam sie nad tym jeszcze. poczekamy zobaczymy. Ale skoro sama to już sprawdziłaś to coś w tym musi być. Ja jestem taka, że dopóki nie przekonam się na własnej skórze, to nie bardzo wierzę. Taki niedowiarek ze mnie icon_wink.gif
Pozdrawiam icon_wink.gif
Pecia
Graco Junior Plus
Dominika_
My mamy Concorda Lift Evo
takiego:
https://familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=287

Szczerze polecam.
Silije
Hmmm... moja Julka ma 6,5 lat i normalnie jeździ w Deltimie Małym Podróżniku, od paru lat po zdjęciu tej pierwszej ramy. Waży 18 kg, mierzy 120 cm i nie narzeka. Na szerokość to na pewno się spokojnie mieści, w kombinezonie narciarskim też, prędzej już co do wzrostu miałabym zastrzeżenia.

To była odpowiedź do Miki, nie do Emi.
mama_do_kwadratu
https://www.roemer.pl/K-Kid.htm
Kasia&Hania
CYTAT(Silije)
Hmmm... moja Julka ma 6,5 lat i normalnie jeździ w Deltimie Małym Podróżniku, od paru lat po zdjęciu tej pierwszej ramy. Waży 18 kg, mierzy 120 cm i nie narzeka. Na szerokość to na pewno się spokojnie mieści, w kombinezonie narciarskim też


A jednak...Tak też mi się wydawało... wink.gif Pozdrawiam
Kasia&Hania
CYTAT(Dominika_)
My mamy Concorda Lift Evo
takiego:
https://familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=287

Szczerze polecam.


Cenowo....hmmmmmm, chyba nie jest warty polecenia icon_sad.gif Cena mnie zwaliła z nóg. Zdecydowanie fotelik nie dla każdego.
iff
CYTAT(Kasia&Hania)
CYTAT(Silije)
Hmmm... moja Julka ma 6,5 lat i normalnie jeździ w Deltimie Małym Podróżniku, od paru lat po zdjęciu tej pierwszej ramy. Waży 18 kg, mierzy 120 cm i nie narzeka. Na szerokość to na pewno się spokojnie mieści, w kombinezonie narciarskim też


A jednak...Tak też mi się wydawało... wink.gif Pozdrawiam


dziewczyny moglabym sie z Wami zgodzic, gdyby autorka postu kupowala fotelik dla 1,5 rocznego -2letniego dziecka, wtedy teoretycznie (i u Was w praktyce) taki fotelik dluzej posluzy, ale malo 6 latkow zmiesciloby sie w ten fotel

Silije Twoja Julka jest bardzp szczuplutka 6 latka, po mamusi pewnie icon_wink.gif
Silije
Nie no ja zaznaczyłam, że nie doradzam emi, tylko protestuję przeciw słowom Miki - po prostu nie przyszło mi do głowy, że ktoś Deltima może tak "wąsko" postrzegać icon_lol.gif Aczkolwiek o szczupłości Julki siedzenia wiem coś, jak próbuję kupić jej spodnie, prawie wszystkie zjeżdżają z pupy. Sama tez nie mam lekko, wielu producentów nie przewiduje wymiaru w biodrach 84 cm.
Mika
deltim jest mniejszy od renoluxa 0-18kg
icon_wink.gif
stad moje zdanie,ze do 36kg sie nie nadaje

roznica miedzy deltimem a jakimkolwiek innym fotelikiem 15-36 jest wieeeelka icon_wink.gif
***MAGDA***
My też mamy Concorda Lift Evo
polecam, kiedys byla promocja i kupilismy go za 450zł
AnkaSkikanka
Nie polecam Deltim: KLIK. Zacznij od testów zderzeniowych i wyników. Na przykład na www.mojeauto.pl.
semi
Dziękuję za wszystkie rady. Kupiliśmy Cybex Solution Plus. Wyniki ma dobre, jest łatwy w obsłudze, wygodny. Leo lubi w nim jeździć a ja mam nadzieję, że jest bezpieczny. No i cena przyzwoita-350 zł.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.