To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile dni po terminie urodzilyscie pierwsze dziecko ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Honey*
Wlasnie starsznie mnie to ciekawi. Ja jestem zaledwie 4 dni po terminie. Niecierpliwie sie juz okropnie, wkurzaja mnie pytania kiedy? za ile ?
Moze jak sie dowiem ile Wy bylyscie po to lepiej sie poczuje icon_smile.gif
Ewelinek
Kochana bądź cierpliwa i czekaj! Nie mam doświadczenia w tym temacie ale napewno urodzisz lada dzień w końcu napewno nikt Ci nawet nie pozwoli w ciąży dłużej leniuchować icon_wink.gif

3mam kciuki icon_wink.gif
ana84
no wlasnie te pytania sa meczace icon_wink.gif a czytalam gdzies zeby na pytanie o termin porodu wydluzyc go o jakies 2 tygodnie to wtedy nie bedziemy zadreczane pytaniami i telefonami icon_wink.gif
ja mam termin na listopad i niedawno spotkalam kolezanke ktora glupio sie mnie spytala "jeszcze nie urodzilas??" to jej powiedzialam ze jak widac nie :/ kurde brzuch mam wielgachny wiec widac ze to ciaza a nie obzarstwo
ludzie to czasem maja glupie odzywki icon_wink.gif
An_Qa
ja np urodzilam 5 dni przed terminem icon_wink.gif
Choco.
Ja urodziłam się 20 dni po terminie...mama miała robioną c.c. bo jakoś mi się nie śpieszyło a ona już ledwo żyła..
An_Qa
a pytanie dotyczy naszych narodzin czy naszych dzieci???
Honey*
Oczywiscie ze waszych dzieci.
To ze mamy rodza wczesnsiej czy pozniej pewnie nie ma znaczenia. Bo moja mama urodzila nas troje przynajmniej z 10 dni wczesniej, a ja co ? Nadal 2w1
Choco.
Ja napisałam o swoich narodzinach, bo sama jeszcze nie rodziłam. Nie sądzę, żeby to kiedy mnie urodziła mamamiało wpływ na narodziny mojego syna, tak tylko mi się napisało. Ale jak zaśmiecam Wam wątek to przepraszam..
Honey*
Nic nie zasmiecasz, nie bedzie mi przeszkadzalo jak bedziecie pisac kiedy wasze mamy rodzily, nie mniej jednak chodzilo mi o wasze dzieci
Marta_R
gaby - to wszystko zależy od długości ostatniego cyklu i rozwoju maluszka... Moja pierwsza córa urodziła się 10 dni po terminie, teraz Maleńka spóźnia się 3 dni... ale ja zawsze miałam cykle w granicach 32-40 dni, więc obliczenia lekarskie oparte na 28-dniowym cyklu traktuję z dużym zapasem icon_smile.gif

PS: długość ciąży naszych mam ma się nijak do naszych - tego się nie dziedziczy icon_wink.gif
An_Qa
Ja zapytalam bo myslalam ze zle przeczytalam pytanie i dlatego tak.

Czytalam w jakiejs gazecie dla mam, ze wlansie jesli nasza mama rodzila po erminie to jest duze prawdopodobienstwo ze my tez urodzimy po nim, ale u nas to sie nie sprawdzilo, ja urodzilam sie tydzien po terminie, moj brat 10 dni po terminie a ja urodzilam Natalie 5 dni przed. kilka mies przed zajsciem w ciaze cylke wydluzyly mi sie z 32 do 40 dni i biorac pod uwage ta zmiane to powinnam urodzic przynajmniej dwa tygodnie po terminie, tym wyliczonym z 28-dniowego cyklu.
Agatkie
Hm... ja miałam w dniu terminu porodu stawić się w szpitalu, no i pojechałam. Najpierw myślałam, że ze strachu przed szpitalem boli mnie brzuch (bo tchórz ze mnie okropny), ale ten ból jakoś tak się nasilał... No i na drugi dzień po terminie miałam c.c, czyli tak naprawdę wszystko zaczęło się dokładnie w dniu wyznaczonym przez lekarza icon_smile.gif
apietrzyk
Ja miałam termin na 9 maja a urodziłam 21. Czyli 12 dni po terminie icon_biggrin.gif Ale cykle też miałm dłuższe tj co 34 dni.
petisu
No, zalezy który termin się weźmie pod uwagę-mój liczony wg owulacji-27 marca, wg usg-4 kwietnia, aż do połowy kwietnia, a Luśka wylazła 23 marca.
AgucioreQ
ja miałam tydzien po wywoływany bo nic mie nie ruszało
malgos70
Ja urodziłam dokładnie 7 dni po terminie, i podejrzewam, że to z powodu wydłużenia się cyklu przesunięcia owulacji.
inka
ja 7 dni po terminie wg lekarza, wg moich obliczeń co do dnia icon_wink.gif
asdfghjklzxcvbnm
termin 20 maja- urodziłam 30 maja
ania 82
ja mialam termin na 4 maja a urodzilam 10 maja
Ketmia
9 dni po terminie
myszowata
A ja 17 dni przed icon_lol.gif
karolina_pp
Jula terminowo miała być 10 września, a urodziła sie 21 icon_biggrin.gif
Tym razem Maja miała być 1 października, ale jeszcze siedzi w brzuchu i chyba jej tam dobrze bo nie ma zamiaru wychodzić wink.gif trzymajcie kciuki
eni20
ja urodzilam dokladnie tydzien po terminie
Happy
Ja mialam termin na 1 paź a on nadal w brzuszku!
olciaa_a
A ja dokladnie w terminie czyli 2 lipca icon_biggrin.gif wink.gif
goszka
dzień po terminie
termin mialam na 30 marzec
aga27
a ja urodzilam 4 dni po terminie
anqa
Córkę urodziłam 6 dni przed terminem, teraz mam termin na 28.10 - zobaczymy.
Nie lubie chamstwa
Pierwsze 15 dni o terminie drugie 9 dni po, obaj chłopcy icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.