To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

chcemy miec dziecko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

beatrycze
od długiego czsu staramy się o dziecko i nic. chodziłam do lekarza brałam luteinę jak rówież bromergon- to niby dlatego, że mam duży wskaźnik prolaktyny- i dlatego też mam probley z zajściem w ciąże. do lekarza chodzłam pare miesięcy, przerwałam bo mam czasami dośc, czuję że moje życie to od iesączki do miesiączki. chcę znowu zacząc mam nadzieję wytrwac jak najdłużej, chyba jestem niecierplwa. mam już swój wiek także speszę się i coraz bardziej denerwuje to chyba tż nie sprzyja zajściu w ciąże. proszę o jakiś przyjazną odpowiedź.
Aylin
Witam Beatrycze icon_smile.gif

Wiesz, okazało się, że ja mam też problemy z prolaktyną. Tylko tą tzw. ukrytą. Staram się już prawie rok o dzidzię. Zaczynam teraz kurację i wierzę, że się uda icon_smile.gif Życzę tobie tego samo. Wierzę, że także doczekasz się swojego upragnionego maluszka. wiem, że czasem cierpliwości brak, chciałoby się już natychmiast. Ale nasze dzidziolki wiedzą kiedy mają się zjawić. I twój też się na pewno zjawi icon_smile.gif Zapraszam cię też na wątek dla starających się część V icon_smile.gif jest tam pełno dziweczyn czekających na dzidziolki icon_smile.gif I wierz mi, są tez dziewczyny z problemami, ale w końcu każda ląduje na wątku dla oczekujących icon_lol.gif icon_lol.gif

Pozdrawiam i powodzenia icon_smile.gif
Małgoś.dz
Uda siÄ™. icon_smile.gif Na pewno siÄ™ uda. icon_smile.gif
Pospiech i niecierpliwość w tym wypadku - to jednak zły doradca.
Wiem cos o tym. wink.gif
Nie powinnaś zaniechać leków. Nie zawsze jest tak, że po miesiącu, dwóch, czy trzech - wszystko wraca do normy. Czasem potrzeba tego czasu więcej na unormowanie oszalałych hormonów.
U mnie tez to ciągnęło się w nieskończoność. Nie powiem, bywały momenty, ze przestawałam wierzyć w powodzenie. Na szczęście dobre dusze dodawały mi otuchy. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.