To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukuję książki I can sing

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

basiaewa
Poszukuję książki do nauki jęz. angielskiego dla dzieci I can sing cz.3 A. Wieczorek, wydanej w 2001r. Co prawda, książeczka przeznaczona jest dla dzieci młodszoszkolnych, ale moja 3-letnia córeczka nieżle sobie radzi ze śpiewaniem piosenek nagranych na płycie, która jest uzupełnieniem tego wydania. Płytkę zdobyłam przypadkiem, książka natomiast jest nieosiągalna w księgarniach( internetowych również), jako że nakład się wyczerpał. Bez ksiażki nie nauczę mojej Igi poprawnej wymowy śpiewanych tekstów, zważywszy ze moja znajomość języka jest ledwie podstawowa. Czy może mi ktoś pomóc w tej sprawie?
Azi
książki niestety nie mam, ale jak napiszesz o jakie piosenki chodzi to napiszę i słowa z wymową. Pochodzę z rodziny mieszanej polsko-amerykańskiej i mam mnóstwo tekstów do piosenek
basiaewa
Droga Izo ! serce mi zabiło radośnie, ze jest ktoś, kto poważnie potraktował moją prosbę i chce mi pomóc ! DZIĘKUJĘ! Oto tytuły:

SPIS PIOSENEK:
1. Wonderful friend (Przyjaźń)
2. Who is the queen? (Dzień Matki)
3. There's a spider on your shoe (Prima Aprilis)
4. Ten yellow chickens (Wielkanoc)
5. I'm going to visit London today (Wakacje)
6. I am going to read a book (Wakacje)
7. On Monday (Wakacje)
8. Hooray, hooray (Wakacje)
9. On Monday I went to the seaside (Wakacje)
10. Where did you go? (Wakacje)
11. We had a lovely holiday (Wakacje)
12. Christmas is coming I decorate the tree (Boże Narodzenie)
13. Santa Claus is coming soon (Boże Narodzenie)
14. Christmas is coming (Boże Narodzenie)
15. Here is the chimney (Boże Narodzenie)
16. My Christmas tree (Boże Narodzenie)
17. Jingle bells (Boże Narodzenie)
18. We wish you a Merry Christmas (Boże Narodzenie)
19. The real meaning of friendship (Przyjaźń)
20. I have the right (Przyjaźń)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.