To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zawroty głowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ketmia
Od jakiegoś czasu kręci mi się w głowie. Niezbyt mocno, ale za to codziennie. Przed porodem takie atrakcje nie miały miejsca. Karmię piersią już szósty miesiąc. Biorę witaminy, lecz ostatnio niezbyt regularnie. Jak sądzicie, brakuje mi jakiegoś składnika?
Pewnie udam się z tym do lekarza, ale może poradzicie mi coś doraźnie ? icon_rolleyes.gif .
An_Qa
Ketmia ja nie karmie od prawie 6 miesiecy i tez mi sie kreci w glowie. szczegolnie gdy leze i szybko wstane to musze sie zatrzymac i zlapac czegos bo przed oczami robi mi sie ciemno i wszystko wiruje icon_confused.gif
To brak jakiejs witaminy. Nie wiem czy chodzi o magnez czy o cos innego. Kiedys lekarz mi mowil ze mam isc zrobic badania i ze przy anemii czesto sie tak dzieje.
Ketmia
Dziś w pracy zjadłam pół czekolady i zawroty minęły. Może to faktycznie magnez?
Kotelka
Ja tak mialam , sprawa laryngologiczna, zaburzenia błędnika.
Pani doktor mi głowa pokręciła we wszystkie strony i poustawiała cząsteczki w błędniku i wszystko gra
Nie mialas ostatnio dużej aktywności fizycznej, jakieś skoki , bieganie albo może upadlas?

Dobrze jest wykonać badanie próbe Romberga https://poprostuzdrowo.pl/proba-romberga , nie wiem czy jest możliwość wykonania go obecnie na narodowy fundusz zdrowia, ale na pewno można wykonać badanie prywatnie. Jest to badanie konkretnie na problemy z równowagą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.