To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Skunk Anansie. Koncert Skin.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mae
A moze jakas mila Mama wybiera sie na koncert Pani Skin 21 października?
Pani Gruszka
CYTAT(Mae)
A moze jakas mila Mama wybiera sie na koncert Pani Skin 21 października?


Boze ja bym się dała pokroić za ten koncert, ale mi jakoś nie po drodze do Wawy... icon_cry.gif
Kocham Skunk Anansie icon_biggrin.gif
Pani Gruszka
Nie-do-wiary że w ogóle ktos tego słucha oprócz mnie icon_wink.gif
Jak czasem mówię o swojej muzyce ukochanej to większość znajomych robi tak: icon_eek.gif a co to? icon_biggrin.gif
Mae
Ależ Pani Gruszko Szanowna icon_cool.gif
I ja Pania Skin i Jej glos kocham.
Jeszcze kiedy grali ze Skunkami zapalalam uczuciem a i teraz Skin robi rzeczy wielkie... Prawda?
A zatem... z cudnego Krakowa tylko kilka godzin icon_lol.gif
I bez pokrojenia nawet...
Jak kupowalam bilet bylo jeszcze sporo.
Decyzja Droga Gruszko icon_biggrin.gif

Portishead? Lamb? Kosheen? Morcheeba?Jethro Tull?Atma?Kwartet Jorgi?

Buzka.
Pani Gruszka
CYTAT(Mae)
Ależ Pani Gruszko Szanowna  8)  
I ja Pania Skin i Jej glos kocham.
Jeszcze kiedy grali ze Skunkami zapalalam uczuciem a i teraz Skin robi rzeczy wielkie... Prawda?
A zatem... z cudnego Krakowa tylko kilka godzin  :lol:  
I bez pokrojenia nawet...
Jak kupowalam bilet bylo jeszcze sporo.
Decyzja Droga Gruszko  :D  

Portishead? Lamb? Kosheen? Morcheeba?Jethro Tull?Atma?Kwartet Jorgi?

Buzka.


Obawiam się że tym razem sie nie uda icon_biggrin.gif ale nastepnym razem - obiecuję! icon_cool.gif
Portishead zaje*iste - jeszcze w liceum słuchałam i przy tej muzyce napisałam najpiękniejsze wypracowanie z polskiego o "Sklepach cynamonowych" Schulza icon_biggrin.gif dostałam 6 - mam takie marzenie, zeby nakręcić film (ekranizację "Sklepów...") i na pewno podkładem muzycznym byłoby Portishead - że też z Schulzem zyli w innych czasach... icon_wink.gif
Kosheen tez lubię, a Morcheebę nie za bardzo icon_cool.gif - reszty nie znam - przyznaję sie bez bicia, ale mnie zaintrygowałas to sobie zciągnę icon_biggrin.gif
Mae
A to jesli o Lamb chodzi droga Gruszko, pozwole sobie polecic utwor Learn, Gabriel....
Piękne, przepiekne icon_smile.gif

Powodzenia w projekcie filmowym !! icon_biggrin.gif
Gruszka
Mae, dziś rano wydzierałam się w aucie do Charlie Big Potato i sobie przypomniałam, że miałaś być na koncercie! icon_smile.gif byłaś? jak było? opowiedz coś - może fotki masz jakieś icon_smile.gif
Meggi
Prawie mnie do zawału z radości doprowadziłyście, po przeczytaniu pierwszego posta już chwyciłam za telefon coby do męża dzwonić z ta nowiną 32.gif Tylko ta data wkońcu w oko mnie kujnęła i sprowadziła na ziemię 32.gif

Mae
No niestety to był październik 2006 icon_smile.gif

Byłam ! Byłam i juz nieprzytomnie i na wieki zakochałam sie w Skin:)
Na żywo jest jest jeszcze bardziej niesamowita. W ostrzejszych numerach jest dzika i szalona a kiedy przemawia do publicznosci jest czula i bardzo kobieca, no i ten jej glos...

Teraz w sobote w Kongresowej spiewa Angie Stone, tez ja uwielbiam i mam bilet w pierwszym rzedzie:))
Idzie Ktoras Mama?icon_smile.gif

Zdjecia mam, ale nie umiem tu umieszczac chyba:)

Pozdrawiam Was gorÄ…co !
Gruszka
Mae, jesuuuu, jak Ci zazdroszczę icon_smile.gif błagam choc o jedna fotę Skin na zywo icon_smile.gif może wyslij mailem to ja wkleję... 06.gif

Meggi, wybacz, że rozbudziłam w Tobie nadzieje icon_wink.gif może nam Mae chociaz tymi fotkami osłodzi...
Meggi
O tak tak choć fotki prosze wstawić blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Mae
Dziewczynki Kochane ja tu znalazłam zdjęcia z tego właśnie koncertu na ktorym bylam:

https://www.koncert.net.pl/index.php?id=12&kgal=11

Na niektorych widac jak nieokielznana Skin skakala po kolumnach;))

Ja stalam pod samÄ… scenÄ…, zupelnie zresztÄ… przypadkiem, bo jak zaczynali wpuszczac to wiekszosc osob miala jeszcze w rekach piwo i nie mogli wejsc, a ja ze zwykle autem to bezalkoholowa, pokierowalam sie spokojnie na sale i tym sposobem znalazlam sie pod scena, no i nawet Skin dotknela mojego ramienia, jak mowila do publicznosci:)))
Uch !!

A jak tu zdjecia z prywatnej kolekcji dodac?
Bo w opcji 'wstaw obrazek' jest tylko jakies 'wprowadz URL' ;////
[b]
[/b]
Gruszka
Mae, wysłałam Ci PW.

EDIT:

Bosch, nie podniecałam sie tak nikim, od czasu Backstreet Boys 04.gif 04.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.