To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie wiem co jest grane ;/

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewa23
Nie wiem co sie dzieje....bo 25 wrzesnia wieczorkiem dostałam okres...a dzisiaj mamy 28 i juz ten okres sie skonczył...tzn jest ten brazowy sluz.Moj okres zawsze wyglądal tak ze trwał około 7 dni...pierwsze 3 dni to były bardzo obfite i bolesne...a teraz mnie nic nie boli i miałam tylko jeden dzien obfity a reszta to juz brazowy sluz...czy ktos wie co to moze oznaczac?Na ciążę to wole sie nie napalać jeszcze bo wątpie zeby sie pojawiła jak jest krwawienie...Dziekuje za odpowiedzi i Pozdrawiam
minka.
Hm...moj okres zawsze trwa 2-3 dni wiec u mnie to normalka. Niewiem czemu u ciebie akurat tym razem tak krotko. Moze jestes podziebiona? Pamietam ze wczesniej jak bylam podziebiona okres byl mniejszy i wlasnie w wiekszosci brazowy sluz. Okres tez skraca sie znacznie przy tabletkach antykoncepcyjnych ale Ty ich chyba nie bierzesz.
Ewa23
hmm nie jestem podziębiona a tabletek nie biore juz od długiego czasu...wiec nie wiem ;/
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ewa23
hmm sama juz nie wiem.Nie wiem czy mam dać sobie na luz i nie przejmować się czy cos z tym zrobic....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.