To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla Cleo :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Cleo-gratulujÄ™ serduszka icon_smile.gif. icon_biggrin.gif
ulcik
ja też icon_smile.gif
u.
Tobatka
Gratulacje icon_smile.gif
amania
uświadomcie mnie o co chodzi z tym serduszkiem Cleo
mamajul
Wyczytałam, ze na wiosnę gdzieś tak Michasia ma mieć rodzeństwo icon_smile.gif. W stopce Cleo też ma rozbudowany opis icon_smile.gif.
Znaczy serduszko drugie już bije.
Po mojemu...
Arwena.
Mamajul https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=36609

icon_smile.gif
amania
a ja myślałam, że z czymś do tyłu jestem, a okazuje się, że to nie ja icon_wink.gif
Cleo
hihi icon_biggrin.gif ale przynajmniej pierwszy raz jest cos dla mnie w dziale ZYCZENIA icon_cool.gif
wszystko przez tajemnicze tytluy psotow-'No to Wam powiem, ze'..-mialo byc intrygujace, widac za malo;) zobaczymy, jak bedzie z wÄ…tkiem Joanny -'Chyba sobie zasluzylam..'icon_wink.gif icon_biggrin.gif
no dobrze,ale tak w ogole, to ciagle na usg nie bylam!!! icon_redface.gif icon_redface.gif
ulcik
CYTAT(Cleo)
hihi icon_biggrin.gif ale przynajmniej pierwszy raz jest cos dla mnie w dziale ZYCZENIA icon_cool.gif  
wszystko przez tajemnicze tytluy psotow-'No to Wam powiem, ze'..-mialo byc intrygujace, widac za malo;) zobaczymy, jak bedzie z wÄ…tkiem Joanny -'Chyba sobie zasluzylam..'icon_wink.gif icon_biggrin.gif  
no dobrze,ale tak w ogole, to ciagle na usg nie bylam!!! icon_redface.gif  :oops:


Cleo .. zmykaj na to usg .. szybciutko ..

u.
Cleo
ale ja nie chce isc sama..... icon_cry.gif
mamajul
Cleo to zabierz jakiegoś przyjaznego człowieka icon_smile.gif. No zeby potem wysłuchał zachwytów icon_smile.gif.
Z Julą na pierwszym USG byłam sama i w drodze powrotnej pan taksówkarz musiał się z moją euforią zmierzyć icon_lol.gif ...



Ja poprostu przebiegam przez forum i na babskich już dawno nie byłam... icon_redface.gif
Graz
Cleo, jeszcze raz gratulujÄ™! icon_biggrin.gif

jak sie czujecie?
Cleo
Graz:) chyba zaczynam sie czuc nieco lepiej-tzn jak widac moge juz wytzrymac do 2223.00 nawet! i niedobrze mi coraz rzadziej.
ale za to mam tajemnicza zadyszke coraz czesciej, co chyba dziwne, bo kojaryzlo mi siÄ™ to z koncem ciazy icon_eek.gif
w pon. pierwsze usg wreszcie- bojÄ™ siÄ™ i denerwujÄ™!!
poza tym dziecko każe mi jesc ogorki kiszone w strasznych ilosciach i nie lubi słodyczy icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.