To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co na prezent dla 5 letniego chłopca? pomocy! ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Karolka została zaproszona na urodziny do kolegi z przedszkola. Dodam, że do swojego ulubionego kolegi, z którym w przyszłości zamierza wziąść ślub icon_wink.gif. Imprezka będzie w tą niedzielę w KidsPley. Dowiedziałyśmy się o niej dość późno, bo Karolka trochę chorowała i zaproszenie dostała dopiero w ten poniedziałek, gdy poszła do przedszkola...
No i mam teraz ogromny problem. Sama mam dziewczynkę i nie mam pojęcia co można kupić chłopcu... Z dziewczynką nie byłoby problemu icon_lol.gif .
Doradźcie coś, proszę...
Napewno kolega (Bruno) dostanie od nas płytkę - ze zdjęciami z zeszłego roku i 2 filmami - jego i Karolki. Tzn. na jakiejś imprezie przedszkolnej - chyba to był dzień mamy i taty - Karolka cały czas bawiła się i wygłupiała z Brunem, tak więc na zdjęciach i filmach są razem... Filmy są bardzo fajne, zdjęcia zresztą też - więc myślę, że to fajna pamiątka może być.
Myślę też o takim komplecie farb do witraży - dla dzieci (witraże maluje się na specjalnej folii, pod spodem mając wzory-rysunki, potem to się odkleja jak wyschnie i można przykleić gdziekolwiek np. na szybę). Karolka to uwielbia, choć raczej nieco trzeba jej pomóc w zabawie.
Jednak nie wiem czy i Brunowi by się to spodobało... icon_sad.gif
Nie znam go, nie wiem co ma, nie wiem co lubi... Wiem tylko, że jest bardzo śmiały, gada z wszystkimi którzy odprowadzają swoje dzieci do przedszkola icon_wink.gif. Wiem, że ma zabawkę - batmana i że ją lubi (był z nią dziś w przedszkolu).
Macie jakiś pomysł?? To pytanie szczególnie kieruję do mam chłopców w tym wieku, Wy najlepiej wiecie co teraz chłopcy chcą mieć icon_smile.gif.
Dobrze byłoby też żebym nie musiała na to wydać majątku icon_wink.gif.
Pecia
ja tez nie mam pomyslu na prezent dla wlasnego synka na 5 urodziny icon_confused.gif

myslalam takze o tej farbie do witrazy wink.gif ale co jeszcze ???
Potwora
Mój prawie pięciolatek chciałby:
- figurkÄ™ Spidermana icon_wink.gif
- coÅ› ze Spidermanem icon_wink.gif np czapkÄ™, skarpetki itp.
- karabin
- szablÄ™
- ciastolinÄ™
- tory do wy ścigów samochodowych
- parking
- hulajnogÄ™
- koparkÄ™
- duzo dwuzłotówek na sklepowe jeździdła ( u nas w Auchan jest koparka, która kopie w basenie kulkowym i to jest dla nieo najfajniejsze jeździdło na świecie icon_twisted.gif )
A_KA
No to już jest nas dwie icon_wink.gif.

Wczoraj postanowiłam porozmawiać z Karolką o tym prezencie dla Bruna. Mówię jej, że będziemy musiały coś kupić dla niego. Pytam czy nie wie co Bruno mógłby chcieć... A ona mi na to, że zapyta go dziś w przedszolu icon_lol.gif . Tłumaczę więc, że to ma być niespodzianka, że nie wypada pytać Bruna... A ona "ale on już wszystkim dzieciom mówił co mają mu kupić" icon_eek.gif icon_lol.gif
Ale nie pamiętała co to miało być icon_wink.gif.
Może dziś przyjdzie z przedszkola z tą wiadomością... icon_wink.gif
A_KA
Myślałam, żeby do płyty i farb witrażowych dodać jeszcze jakąś zabawkę, więc może tego Spidermana, albo jakiś samochodzik (np. koparkę). Karabinu i szabli wolę unikać, nie wiem jak zareagowaliby jego rodzice icon_wink.gif.
Najgorsze jest to, że nie znam się kompletnie na zabawkach dla chłopców - pewnie Spidermenów, nie wspominając już o samochodzikach jest niezliczona ilość... Pytanie teraz - którego wybrać icon_confused.gif
blaire
-Monster Jam, może być wersja mini- koszt do 20 zł; jest to samochód z serii Hot Weels
-figurka Bedaman'a z beda-kulkami
-szabla
-pjazdy transformujÄ…ce
Potwora
U Maksa w przedszkolu panuje spidermanowa epidemia - wszytskie dzieci uwielbiają człowieka pająka, Maks oczywiście nigdy filmu nie oglądał ale owszem, za Spidermanem przepada bo wie, że on łazi po domach i wypuszcza pajęczynę. Mamy już koszulkę, pidżamę i kąpielówki z wizerunkiem pana S. ale figurka jego stanowi obiekt pożadań maluchów ( "bo można wszędzie z nim chodzić" icon_eek.gif ), chociaż ostatnio Maks stwierdził, że "Batmanem czy Supermanem też nie pogardzi" icon_lol.gif
Pecia
moj synek np nie bawi sie w ogole samochodami
irminka2
Dla mojego synka odkąd nauczył sie do czego to służy - klocki lego we wszelkiej postaci.
Ostanie dwa lata na jego urodzinach hitem były Lego Bionicle , wszelkie stwory z tej serii były bardzo pożądane , w hipermarketach kosztuja ok.25 zł.

Irmina
Pecia
pomyslalm jeszcze o pościeli ze spidermanem albo ręczniku (taniej)

gdzie taki ręcznik kupic?
anuÅ›
CYTAT(Ciocia Pecia)
gdzie taki ręcznik kupic?

Peciu - a allegro? icon_biggrin.gif
kamami
CYTAT(Ola Fisia)
U Maksa w przedszkolu panuje spidermanowa epidemia - wszytskie dzieci uwielbiają człowieka pająka, Maks oczywiście nigdy filmu nie oglądał ale owszem, za Spidermanem przepada bo wie, że on łazi po domach i wypuszcza pajęczynę.

Ciekawe. Moje chłopaki podobnie. Filmu nie oglądali, zresztą fascynacja nastapiła ponad rok temu. Figurek nie posiadają, ale pidżama, frotki, rękawiczki. Marzeniem jest maska i rękawica.
kamami
Pecia
Anuś, A Ty skad sie wzielas, żyjesz? icon_wink.gif



allegro sprawdzalam, wpadlam na to icon_cool.gif ale jakies liche te ręczniki
ale w tym kierunku bede szukac prezentu dla swojego 5 latka
Dominika_
Moje Słońce dzisiaj kończy 5 lat i dostaje w prezencie: hulajnogę, model motorówki do sklejania, drewniane puzzle z filmu "Auta", zapas ciastoliny (rekord bije u niego zabawa "weterynarzem" PlayDoh. Od babci dostać ma jeszcze dwustronną tablicę (do malowania mazakami i kredą).
Oczywiscie uniwersalny prezent dla wiekszosci chlopcow to mniejsze lub wieksze zestawy Lego.
asiaT
CYTAT(Ola Fisia)
Mój prawie pięciolatek chciałby:
- figurkÄ™ Spidermana icon_wink.gif
- coÅ› ze Spidermanem icon_wink.gif np czapkÄ™, skarpetki itp.
- karabin
- szablÄ™
- ciastolinÄ™
- tory do wy ścigów samochodowych
- parking
- hulajnogÄ™
- koparkÄ™
- duzo dwuzłotówek na sklepowe jeździdła ( u nas w Auchan jest koparka, która kopie w basenie kulkowym i to jest dla nieo najfajniejsze jeździdło na świecie icon_twisted.gif )


Ola, czyżbyśmy mieli to samo dziecko? tyle że ja w dwóch postaciach icon_wink.gif

U nas Lego jakoś tak niekoniecznie się przyjęło. Ale może spróbujemy...
yoko
Moi chłopcy (6 lat i 4 lata) najbardziej interesują się:
- samochody z serii Hot Wheels Acceleracers (mają filmy o wyścigach i kolekcjonują te samochody) do tego sa tory wyścigowe
- zwykłe Hot Wheels'y
- zwykłe modele tzw. żelaźniaków w tym także motory
- samoloty do sklejania (oczywiście za pomocą rodziców ale asystowanie to ważna funkcja icon_smile.gif )
- figurki owadów takie gumowe
- figurki, ksiÄ…zki, albumy, malowanki i inne rzeczy zwiÄ…zane z dinozaurami
- wszelkie puzzle, gry planszowe
- kolejka
- albumy, ksiÄ…zki i figurki zwierzÄ…t
- rycerze z Lego (knight kingdom)
- lubią też czasem pogotować i mają zestaw kuchenny
- samochody zdalnie sterowane
- oraz oczywiście gry komputerowe w stylu puzzle, mahjongi, ostatnio hitem jest gra "Auta" na podstawie filmy Pixar i gra o dinozaurach
- bardzo lubią też wszelkie ksiązki oprócz tych o dinozaurach i zwierzętach mają o kosmosie o jakichś innych pojazdach, bajki, o kubusiu puchatkui inne
- wszelkie zabawki kreatywne chociażby tabliczka i do tego klocki z magnesami, albo znikopis, albo zwykła tablica i kolorowa kreda, plastelina, modelina, ciastolina, farby, kolorowanki...
- klocki duże (z tego budujemy między innymi garaże dla samochodów)

Nie wiem czy pomogłam jakoś icon_smile.gif ale mam nadzieję że nie zamieszałam gorzej.

Pozdrawiam,
Yoko
jl101
dia a dino. kosci dinozaura zatopione w cegle z mloteczkiem i pedzelkiem. to jest hit nad hity. ostatnio bylam na 6 urodzinach i sposrod wszystkich zabawek chlopiec latal po placu zabaw z cegla. jego brat do mnie dzwonil piecioletni, zeby zapytac czy moj syn dla niego tez moze taki prezent przyniesc icon_smile.gif Jaco to juz tez wczesniej polecala. mozna to zamowic w merlinie i odebrac nastepnego dnia w ich ksiegarni. polecam.
Potwora
Maks lubi jeszcze gry komputerowe typu Bob Budowniczy czy Hugo.
A_KA
Dzięki serdecznie dziewczyny - za pomysły icon_smile.gif.
Jeszcze nie wiem co kupię, ale mam już blade pojęcie na temat - co mogę kupić... To i tak dużo icon_lol.gif
Zakupy będziemy jutro robić.
Pecia
udalo sie cos fajnego zdobyc? wink.gif
A_KA
CYTAT(Ciocia Pecia)
udalo sie cos fajnego zdobyc? icon_wink.gif


Problem się właściwie sam rozwiązał icon_sad.gif.
Karola od wczoraj ma okropny katar i na gardło się trochę skarży... Straszenie mi przykro, a jeszcze bardziej przykro będzie Karolce jak się dowie, że nie pójdzie... icon_sad.gif
Kusi mnie, żeby ją jednak tam zabrać. Ale to chyba nie jest najlepszy pomysł, ze względu na nią i na dzieci, z którymi by się bawiła... icon_cry.gif

Tak więc prezentu nie kupiliśmy, bo już wczoraj Karolka się zaczęła gorzej czuć. A skoro nie pójdziemy to prezent też się nie przyda... Jakby jej cudem przeszło to mieliśmy dziś rano wyskoczyć coś kupić. Cóż, cudu nie było, wstała z jeszcze gorszym katarem niż wczoraj...
Pecia
szkoda Karoli przytul.gif,
ale tak sie czesto zdaza, Zuzka kiedys z tego powodu nie poszla na bal karnawalowy do przedszkola, mimo ,ze juz suknie miala w szafie icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.